samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bence yazdıklarını tekrar oku Cüneyt.
Üç şey söylemişsin bana ya da hepimize. Üçünde de bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Asla bir haksızlık yapmadım.
İnanç ben olsam kullanırdım demiş olabilir, o kullansa ve siz itiraz etseniz golü yine saymazdık.
Oyunun genelinde de bir sıkıntı yoktu. Yine aynı havada geçti. kimse kimseye ters bir şey yapmadı.
Bence hakikaten fazla bilendiniz, iyi de oynadınız ama kaleci faktörü ve başka sebeplerle kaybettiniz, onun duygusallığı var üstünde.
Bizim amacımız galibiyet olsa maç sonu sevinir, makara yapardık. En ufak bir davranışımız dahi olmadı.
Amacımızın ne olduğunun herkes farkında zaten.
Bundan sonra Moruk-Genç olmaz da karma maç olur. Rekabet olmazsa sorun da olmaz.

fındık

Faullerde hızlı oyunu başlatma gerceginide görmezden gelemeyiz bu da bir gerçek. Sonuçta kaptan takımına sahip çıkmış :P tehlikeli bölge olsa orada haklılık payınız vardı baraj beklenirdi ama
tam tersi olduğu benim şahsi görüşüm. Maçın vermiş olduğu yüksek doz biraz etkili oldu sanırım.;)

mehmet yılmaz

Yerim la kaptanını  8)
Akıllı olun, akıllı!!!  al_sana

##kdc##

Abi ben kimsenin şahsına birşey söylemedim, hele sana karşı ne olursa olsun birşey söylemem zaten.

Ben sadece gördüklerimi topluca herkese söylüyorum ve hala da her birinin arkasındayım, her hafta aynı şeyler oluyor. Karşı tarafın gözünden bakmakla alakalı biraz da..

Neyse güzel maç oldu, son dakikasına kadar..

orucreis

Gençlerin maça fazla motive olmasından kaynaklı bence çok gaza gelmeyin. Kontrolsüz hırs güç değildir  :)

fındık

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 25 Ağustos 2014, 00:58:06Yerim la kaptanını  8)
Akıllı olun, akıllı!!!  al_sana

Yedirmeyiz sözü Samsun'a aittir hatırlatayım abi illa paraşütle atlamaya gerek yok.;)

mehmet yılmaz

Sen bizden gizli bir şey mi içtin Fındık?
Nece yazıyorsun?  :rulet: 8)

ask55

eğer bir gün Samsun'a dönersem sebebi halısaha maçlarında yenilmene engel olmaktır cün  :kanka:

_SoN_

Uzaktan takip ediyorum sizleri,Çarşamba'dan bir iki kişi bulsam her hafta katılmak isterim,ama tek kişi gidip gelmek,hem işle alakalı hemde bir araçla masraf olarak bizi kısıtlıyor,bazende tek kişide olsa haftada bir çıkıp git diyorum ama sonra masraflı olur deyip vazgeçiyorum :)

Son organizasyonuda dikkatle takip ettim,son dakikaya kadar çekişme tatlı sert ilerliyordu,bir arkadaşın dediği gibi hem önceki maçlarla alakalı hemde forumdaki bu tatlı atışmalar iki takımıda motive etmiş ve bununla beraber güzel bir maç olmuş sanırım.Bu tarz maçları,yani çekişmeli maçları çok severim,ama bu çekişmenin sertliğe ve tartışmaya dönmesi sonucu çoğu maçıda iptal etmek zorunda kaldığımız olmuştur.Burada da Mehmet hocamın gerekirse oynamayız demesi ve diğer karma yaparız önerisi de aldığınız bu zevkten vazgeçmeniz anlamına gelir bence.Hem çekilmenin hemde saygının kaybedilmemesi,özelliklede bu iki ayrı takımın karşılaşmasının devam etmesi sizin adınıza yararlı olru diye düşünüyorum,bir gün bizde burdan katılırsak hangi takımda oluruz yaşımız 32 :)

Özetle bu çekişmeyi kaybetmeyin :)

mehmet yılmaz

Yetenek durumuna göre gençlere de kaydırabiliriz  :P :P

ask55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 25 Ağustos 2014, 12:24:01
Yetenek durumuna göre gençlere de kaydırabiliriz  :P :P
geçen Samsun'a geldiğimde sen yoktun abi.moruklara ağır bir yenilgi tattırmıştık.
şanslı adamsın vesselam

mehmet yılmaz

Yalan, yalan, yalan, yalan
Maçı kazandığın yalan
......
Ben yoksam her şey eksik
Ben varsam her şey tamam...  :P

_SoN_

Orta sahada bu göbekle fazla koşmadan iyi top dağıtırım,gençliğimde amatörde bu işi koşarakta yapıyordum :) İşimiz dolayısıyla bayadır futboldan uzak kaldık göbek aldı başını gidiyor :) Moruk gücü takımı hemen hemen belli gibi orada kadroya girmek çok zor görünüyor,hem yabancı kuralıda bu sene bizi zorlar yabancılar olarak :) Gençlerde bizi bu halimizle kabul etmez  :redcard:

Şaka bir yana inşallah bu güzel ortama bizde katılırız,çok değil Çarşamba'lı bir arkadaşım daha olsa yeter,okuyan varsa ulaşsın bana :)

mehmet yılmaz

Eğer cumartesi oynanmayacaksa şimdiden iptal edin bence. Yok, oynayacağız diyorsanız liste açılabilir ama pek oynanacak gibi de durmuyor.

##kdc##

26 Ağustos 2014, 01:12:04 #7304 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2014, 01:16:46 ##kdc##
Maç Cumartesi 10 - 11'de. Ayrıca halısahadan önce Giresun maçını da Passolig'i olmayanlarla birlikte topluca izleyebiliriz.

2-fındık
3-olcay
4-kdc
5-numara
6-ugur
7-aykut
8-emre
9-seco