samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

cgr

Uzun süre sonra Erdem Başkan'dan "Aferin" aldım ya...  :kanka: Gerçekten 21 Aralık'a az kaldı :)

Serkan

mehmet yılmaz

cgr'nin iyi oyununda arkadan sürekli bağırarak kendisine moral aşılayan(!) libero serkan'ın olmaması da etkili olmuş olabilir :)  8)

Serkan

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Aralık 2012, 14:19:23
cgr'nin iyi oyununda arkadan sürekli bağırarak kendisine moral aşılayan(!) libero serkan'ın olmaması da etkili olmuş olabilir :)  8)

abi çağrı iddaalı olan maçların hiç birinde benle aynı takımda oynamadı oynasa zaten ben şuan bu satırları yazamıyorken siz de bana beyaz fanila ile iç çamaşırı getiriyor olurdunuz :)

##kdc##

Çağrı liberodaki mükemmel oyununun yanı sıra orta sahadan attığı frikik golüyle de taraftarların sevgilisi oldu.  :deli:

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Aralık 2012, 14:22:05
abi çağrı iddaalı olan maçların hiç birinde benle aynı takımda oynamadı oynasa zaten ben şuan bu satırları yazamıyorken siz de bana beyaz fanila ile iç çamaşırı getiriyor olurdunuz :)

Kaprislerin, kıskançlığın ve lobiciliğinle yedin ya la istikbal vaad eden gencecik bir yıldız adayını  :( :redcard:
Kamuoyu herşeyi biliyor papazinho :)
Sen yokken nasıl da topunu oynuyor cegere. Üstelik Maratonton'a rağmen...  >l< >l< >l< >l<

Alıntı yapılan: ##kdc## - 03 Aralık 2012, 14:23:24
Çağrı liberodaki mükemmel oyununun yanı sıra orta sahadan attığı frikik golüyle de taraftarların sevgilisi oldu.  :deli:

Eyyamcı basın, hani la benim formayı öprekenki fotoğraflarım?
Pazar Keyfinde mi seyredeceğiz yoksa?
Bekliyorum.

FaTiH_HaN

Yıllardır çokça duyduğum hatta cümle içinde kullandığım halde eyyamcı ne demek bilmiyorum  :(

mehmet yılmaz

Eyyam, Arapça Günler anlamına gelir. Gün ( yevm ) 'in çoğulu. Hatta yevmiye - günlük demektir. Eyyam, gününe göre, ortamına göre davranan demektir. Eyyamcı da o anki çıkarına göre davranıp, nabza göre şerbet veren, standartları olmayan ( bkz. Süleyman Abay )...

FaTiH_HaN

Abi ayaklı ansiklopedi gibisin yemin ediyorum, teşekkür ederim. Bu arada senin öğrencilerin gerçekten çok şanslı ezberden değil kökten temelden öğretmeye dayalı bir yapın var  :evet:  >l<

mehmet yılmaz

Estağfurullah Fatih...
Eee... Nerede kalmıştık? Cingeninho, nerede fotoğraflar?  8) :x(( :holey:

Serkan

kınıyorum seni mehmet abi kınıyorum :)

doðan

hayat kime güzel diye bir sorsak ortaya...?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: doğan - 03 Aralık 2012, 16:17:35

Adam patron abi, senin, benim gibi değil ki.
Gezecek de, tozacak da...

Serkan

Alıntı yapılan: doğan - 03 Aralık 2012, 16:17:35

hayat bana güzel de abi :) bensiz hep mevzu yapıon o nasıl olcak vuruvu tim misali :)

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Aralık 2012, 16:18:31
Adam patron abi, senin, benim gibi değil ki.
Gezecek de, tozacak da...

arkamda sizin  gibi abilerim olduktan ben gezmeyeyim kim gezsin abi  :)

##kdc##

Abicim Suat Kılıç'ın fotolarla beraber senin fotolarda gitti  :rulet:
kartın içinden kesip almış editör arkadaş, haberi yaptıktan sonra da klasörü silmiş  :(