Cenk İşler

Başlatan papel, 02 Nisan 2010, 02:07:50

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 25 Temmuz 2012, 12:36:36
Cenk futbolcu menajerligi ile ugrasiyor artik.Sektoru biraz farkli ama Samsunspor un her zaman yaninda...

?

Jnr.Serkan

Sektörü topçu kaçırmak daha çok

ahmetsefa55

tanjudan ne farkın kaldı ? telefonlarını kapamış.
sen ararsın bu klubu.
o zaman senı meşgule atmayanın aq.

yirmiuc

Cabbar Samsunspor

Cenk SAMSUNSPOR'a İhanet Edenler Bu Kulübün Laneti Altında Kaybolup Gitmişlerdir ! Sende Onlardan Biri Olacaksın ! Adi Köpek !

samuray

bu adi bu sayfayı iptal etmek mümkünmü adını bile duymak istemiyorum seni celil yapan samsun samsunspor senin yaptığına bak  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

minci

Alıntı yapılan: samuray - 22 Ağustos 2012, 20:06:03
bu adi bu sayfayı iptal etmek mümkünmü adını bile duymak istemiyorum seni celil yapan samsun samsunspor senin yaptığına bak  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:
Celil değil üstadım. O adam. Hem de adam gibi adam. Bu adam Cenk adında yemek yediği kabı pisleyen bir mahluk.

Ayberk

boluda penaltıyı bilerek kaçırdığına ben de inanmaya başladım artık

twitter

cenk sanatsal bir s. ol git demek istiyorum sana  :evet:

Herkes Gibisin - Nazım Hikmet & Cem Karaca

FaT1h

para için herkes birşeyler satıyo eger dogruysa yazıklar olsun sana cenk ekmek yediğin tekneye ihanet ettin

55_OrHaN_55

Cenk, ekmek yediğin kaba pisledin, yediğin onca küfürü ve aldığın yığınla bedduayı sonuna kadar hak ediyorsun. Şeref her zaman paradan önce gelir bunu da aklına sok.

minci

Şu anda ne diyeceğimi bilemiyorum. Bugüne kadar hiçkimse beni böyle aldatmamıştı. Şimdi başlığındaki bütün yorumları tek tek okudum. Onları okudukça sana olan nefretim kat kat arttı. Seni bu kadar taparcasına seven bu insanlara nasıl böyle bir ihanette bulunabilirsin. Nalet olsun sana. Üç kruş için değdimi. Başka neyini satıyorsun? Fiyatını söyle bakalım belki satın alırım yada aldattığın bu güzel insanlardan birisi alır.

ali ihsan

Kendisine yazık etti.Bir insan kendisine duyulan sevgi ve güveni nasıl yok eder diye düşünmesin Cenk'e baksın...

maviay55

cenkin bize geldiğini duyunca o günlerde ne kadar heyecanlanmıştık..hayaller kuruyorduk cenkle şöyle yaparız böyle yaparız diye..
o günden sonra avatar resmimide değişmiş cenkin armamız altındaki gol sevincini koymuştum.
buraya kadarmış cenk efendi ekmeğini yediğin kulübe yaptığın ne affa sığar ne birşeye..ihanet bizde affolmaz!

Cabbar Samsunspor

Bolu Maçında Hüseyin Kalpara inat Penaltı Kaçırmış Bir ******* Bu !