Kevin BRANDS

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:31:42

« önceki - sonraki »

cakir55

Kararsızım bu adam konusunda. Ekigho mu Brands mı deseler yüzde 80 herkes Ekigho der. Mevkileri farklı evet ama orda anlatmak istediğim bize daha hareketli oyuncular gerekiyor bu ligde.

Lusage

Jöle kafa giderse kesinlikle kalmalı.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karabudun

Adamı izleyemedik ki yorum yapalım. Ancak bir önceki mesajda arkadaşın dediği gibi bu hoca kalacaksa bu muhtetem gitsin.

ata55

Seninle mutlu olabilirdik.  :'(

elexir

Bu lig topçusu değil  :(

nomak55

Bu adam ikinci devre iki macta oynadı 2 gol 1 assist yaptı sonra sivas macında çıkarttı mac 1-1 iken ve kestiler takımdan anlamadım bence tam da ihtiyacımız olan skora katkı yapan bir oyuncu. Neden oynatılmadı ben anlamadım.

Levent ÖCAL

Bence başarılı bir grafik sergiledi. Jöle osman durup dururken kesti adamı. Aralarında ne yaşandı bilemem ama bence kampta denenmeli performansı hala yerindeyse kalmalı diye düşünüyorum.

bayfa55

Bu ligde oynayamaz. Koşma yok, topu ayağına bekliyor ve kıvrakta değil.

Shane_Falco

Muhammet Reis'in iş yaptığı ligde her türlü iş yapar.

Fakat adama bakış açısı önemli. Bir orta saha oyuncusu olarak görürsen verim alamazsın. Forvet arkası hatta 2. forvetmiş gibi düşüneceksin bu adamı. İkili ön liberonun önüne çok gelmesini beklememen gerek. Bu adamı oynatacaksan kurduğun takımdaki ön liberolarıda ona göre seçeceksin.

Yok orta saha da deli gibi pres yapsın. Adamlara bassın diyorsan bu adamdan verim alamazsın. Kritik noktalarda topu kendisine vereceksin derinlemesine topları, bitirici noktaları yapmasını bekleyeceksin.

sadece55

Kevin'ın en büyük problemi çabukluk bu lig çok sert bir lig çabuk oynamayan oyuncular etkisiz kalıyor.

5trawberry

brands kim de brandsa göre takım kuracağız. brandsa göre kurulan takım yere batar

Lusage

Tayland 2. Liginde Lampang formasını giyen, jöle kafa mağduru eski futbolcumuz.  :-X