M.Teoman Taş Derneği'nde Tirit Keyfi

Başlatan maraton, 23 Aralık 2009, 11:58:01

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Alıntı
M.Teoman Taş Samsunlular Derneği Üyeleri, dernek binasında dün akşam düzenlenen yemekte Kavak ilçesi'nin meşhur yemeği 'tirit'i tattılar

TİRİT'İ TATTILAR
M. Teoman Taş Samsunlular Derneği üyeleri dün yemek düzenlediler. Dernek Başkan Av. Erdem Eynel ve beraberindeki dernek üyelerinin katıldığı yemekte dernek üyeleri Kavak ilçesinin meşhur yemeği olan tirit'i tatma fırsatı buldular. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte M. Teoman Taş Samsunlular Derneği üyeleri birbirleriyle kaynaştılar. Dernek Başkanı Av. Erdem Eynel ise bu tür etkinliklerinin devam edeceğini söyledi. Başkan Eynel ise EURO 2016 Avrupa Şampiyonası ile ilgili de şu açıklamaları yaptı:

SAMSUN NEDEN YOK?
"EURO 2016 Avrupa Şampiyonasını düzenlemek için aday olunurken, bu organizasyonun gerçekleştirilmesi düşünülen iller arasında Samsun bulunmamaktadır. bu şehirler belirlenirken o şehrin alk ve üst yapı imkanları ile bu organizasyona uygun olması gerekliliğin gözetildiği şüphesizdir. Bu aşamada tüm erk sahiplerine şunu sormak gerekir. Hani şehrimiz parlayan bir inci misali gayet başarılı bir şehirdi. Karadeniz'in başkenti büyük ve müktedir bir şehirde yaşayan şanslı hemşehrilerdik. Bu tablo istinasız sizin sorumluluğunuz ve tüm Samsunlular olarak bizim sorunumuzdur"

Denge

Recep

maraton başkan tirit yedirecem diye milleti zehirledi galiba  :) :)
tirit yiyen ahali kayıp kimse uğramıyor siteye

ali ihsan

Alıntı yapılan: recep55 - 27 Aralık 2009, 16:30:08
maraton başkan tirit yedirecem diye milleti zehirledi galiba  :) :)
tirit yiyen ahali kayıp kimse uğramıyor siteye

Birde sen bizi zehirlesen diyorum  ;)

Recep

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 27 Aralık 2009, 16:40:34
Birde sen bizi zehirlesen diyorum  ;)
ben sizi seviyorum zehirlemeye kıyamam :)

kavak_55

afiyet olsun beyler bir kavaklı olarak orda olmak isterdim. selamlar

celebi

celebi

Ertuğrul Sağlam

Orda bulunan arkadaşların yarısından az yedim ama nedense bana yediğim yemek çok geldi eve dönerken otobüs durağında oturup maden suyu içmek zorunda kaldım ama kaz gerçekten nefisti organizasyonun ve kazın yapımında emeği geçenlerden Allah razı olsun ellerine sağlık...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 28 Aralık 2009, 12:21:46
Orda bulunan arkadaşların yarısından az yedim ama nedense bana yediğim yemek çok geldi eve dönerken otobüs durağında oturup maden suyu içmek zorunda kaldım ama kaz gerçekten nefisti organizasyonun ve kazın yapımında emeği geçenlerden Allah razı olsun ellerine sağlık...

:):)  valla bende az yedim sandıydım ama 4 maden suyuda ben içmek zorunda kaldım..Çok lezzetli ama bir o kadar da  ağır bir yemekti..

eeee ne demişler kazı seven kollestrolüne katlanır :):):):):

mehmet yılmaz

Ben de az yedim sandım ama 24 saat boyunca birşey yiyemedim peşine...

Tirit...
Yeter ki gel bana, senede bir gün...  ;D

celebi

bırakın bu işleri tiritten sonra aradım szi yine birşeyler atıştırıyordunuz

SSBiz Gençlik

Maç sonrası melemen yapırsın artık... :P

Tribün_ali

Afiyet olsun mehmet abi varsa bir organizasyonda o ortam süper olur ;)

babasamsunlu

hey gidi yönetim...
bir zamanlar tirit yer idik topluca.. ??? ??? ???
bunadamı yasak geldi acaba.. ??? ??? ???
toplumsal şiddetemi giriyor.. :hnk: :hnk: :hnk:

Burak

ey gidi rahmetli anneannem çok yapardı özellikle yılbaşlarında yine en son onun yaptığını yemiştim  :'(. ( kendisi Kavak Hacılı köyündendi)