Teoman Taş'ın Hikayesi TRT'de Yayınlandı (Video Sayfa 8'de)...

Başlatan mehmet yılmaz, 02 Eylül 2010, 16:42:43

« önceki - sonraki »

lucarelli

maraton

ben bu samsuni denen şahsın bizi uykusuz tuttuğu dakka başına para aldığını duydum ama ne kadar doğru acaba.. bu dört mü oluyor,böyle böyle bize koca sezon gecenin köründe o programı izletecekler sanırım

SAMSUNLU ORUMA 55

ElbistanLı4655

ElbistanLı4655

Böyle Bi İmkanı Sunan Herkese Teşekkürler.. >l< >l<

KotuCocuk55

Herkesin eline sağlık..Çok güzeldi,konuşan arkadaşlarımız hep söylemek haykırmak istediğimiz şeyleri söylemişler ağızlarına sağlık..
Yalnız maraton başkanın farkında olmadan söylediği diğer büyük takımlar ifadesi olmamış  ;)

Attığımız maillerin ne kadar etkili olduğu, öykü serter'in konuşurken ne kadar dikkatli konuşmaya çalıştığından belli oluyordu..
Yaşasın sitemizin gücü,yaşasın birliktelik..

Mekanın cennet olsun timoftem,cennet olsun kardeşim..
Samsunsporu hala gündeme taşıyorsun..

Şu sitede yorumlar yazdığını görmeyi çok özledim bu akşam...

Programın hazırlanmasında,yayınlanmasında emeği geçen başta Mehmet Yılmaz olmak üzere herkesten Allah razı olsun...

bengülü

Kaya

cembaba

Şu ortamda söylenebilecek ne var ki :(

Merhum Teoman Abi, TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ...

lucarelli

Çok güzel bir çekimdi. Emeği geçenlere ve yayını yayınlayan TRT'ye teşşekürler.

Mekanın cennet olsun Teoman kardeşim.

babasamsunlu

08 Eylül 2010, 08:38:11 #101 Son düzenlenme: 08 Eylül 2010, 08:40:12 babasamsunlu
Rahmetlinin ruhu şad olmuştur bence dün gece..
Başlamasına öncülük ettiği bir hareketin,gittikçe güçlenerek ve sağlam adımlarla ilerlemesinin bir kanıtıdır dün gece ki program..
Samsunspor sevgisinin insana neler yaptırabileceğinin bir kanıtıdır Teoman..

Allah senden razı olsun Timofte..
Bu kadar birbirinden farklı insanı bir araya toplayabildin..Bunca güzel işe imza atmalarına sebeb oldun..Tıpkı Nuri hoca gibi,tıpkı Goz goz gibi,tıpkı Emin kaptan gibi,tıpkı şirin ana gibi bizlere örnek oldun...

Ben eminim ki sen cennettesin..Ve dün gece oralardan bi yerlerden gururla bizlere baktın...

Burak

çok güzel bir programdı ruhun şad olsun teoman abi . seni tanıma fırsatını bende yakalamak isterdim...

maraton

büyük takımlar derken barcelona,real,samsun,mancester unt,gibi dünya futbolundaki büyük takımları kastetmişimdir kesin  ;)

maraton

tabi büyük takım diyince hemen aklına o malum takımları getiren hastalıklı zihniyeti de buradan kınıyorum :D ;)