Nihayet !!! Engin Uzun istifa etti !!!!

Başlatan ali ihsan, 26 Eylül 2006, 15:14:05

« önceki - sonraki »

gyuksel55

berusa55

Tribün_ali

en sonunda artık trabzonlu kalmıyor takımda gec oldu ama olsun

cem and naz55

engin uzun hakkında yazmama kararı almıştım ama neyse...
engin uzun un yeğeni mesai arkadaşım olur engin uzunla da bir kere görüşmüşlüğüm var samimiyetim yok yanlız engin uzunun para konusunda samsunspor a maddi bir destek verdiğini biliyorum
ancak trabzon kongre üyesi olduğunu açıkladıktan sonra şunu dedim TRABZON kongre üyesi OLAN BİR KİŞİ SAMSUNSPOR 2.BAŞKANLIĞI YAPAMAZ
ben bunu direk yeğeninede söyledim bana verilen cevap takıma sahip çıktığını para konusunda samsunspor a destek sağladığı yeğeni tarafından söylendi
kısacası engin uzun un istifası bence camiamız için en hayırlısı oldu

MeL_55

defolup gitti iste tesekkürler samsunspor taraftari  :lol:  :lol:

maraton

üzüldüm..yazık oldu..engin uzun tam bir görev adamıydı.. görevi için iki yıl samsunspor taraftarının karşısında yıkılmadan durabildi.. tam bir görev adamı büyük bir trabzonsporluydu.. iki yıl boyunca yaptığı hizmetler samsunspordan nefret edenler tarafından saygıyla hatırlanacak.. samsunsporu bitirmeye çalışan çevreler onun gibi haysiyetsiz ve onursuz bir maşayı özlyecekler.. yazık oldu.. büyük  bir...................du

supporter

Uzun un gitmesi inşallah futbolcularımıza da moral olmuştur.

Ben de avatarı böylece değiştirebilirim artık.
avea reklamındaki gibi : oh be
inşallah telekom maçından sonra da oh be deriz

hasselbaink

Alıntı yapılan: "supporter"Uzun un gitmesi inşallah futbolcularımıza da moral olmuştur.

Ben de avatarı böylece değiştirebilirim artık.
avea reklamındaki gibi : oh be

hemşerim engin uzun'un istifasında senin avatarının bir numaralı faktör olduğunu düşünüyorum.  :lol: Bir avatarda G.Bush dengesizi için koyar mısın? Belki defolur gider.  :wink: