Suat Çalık'tan Telekom maçına 5 otobüs

Başlatan þirinler_1965, 29 Eylül 2006, 01:33:38

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

arkadaşlar samsunsporun zor durumda oldugunu gören suat çalık ankaraya 5 otobüs taraftar götürecek yarın ayrıntıları gazetelerde görebilirsiniz

5 otobüs ankarada samsunspor taraftarı

bizim yazdıklarımızdan gocunan var hergün kavgadan bıktık hepiniz vicdanınızla el ele kalın

hasselbaink

tebrikler Suat Çalık.
ancak hem takımın kötü gidişi hem de ramazana denk gelmesinden dolayı bu otobüsler ne kadar dolacak bilemiyorum. bir zamanlar gittiğimiz Ank. 19 mAyıs yerine küçük bir stada gitmenin hüznünün yaşasak bile fırsatı olanlar gitsin bence.

veis

zor günde takımını satmayan adamlar taraftardır

ngonge

önce kendi stadımızı doldursak? bence dışarı otobüs göndermeden evvel bilet fiyatları düşürülmesi daha mantıklı olur.

34 SS 1965

araba kalktıktan sonra taraftar gıttıkten sonra bılet fıtayı falan onemlı degıl gercı bılmıyorum son zamanlarda yonetım taraftarına bılet verıyo mu vermıyo bılemıyorum ama 3 5 ytl dır sanırım

supporter

sevgili ngonge samsundaki maçların bilet fiyatlarını kast ediyor zannedersem ve bu konuda çok haklı. bizler yine maça gideriz ama önemli olan stadın dolması ise bir indirim gerekiyor.

bu otobüsü de Samsunsporlu eski yönetici olan Suat Çalık kaldırıyor.
Çalık kongrede mevcut yönetimi sert biçimde eleştirmişti.
Ama takım kötü gittiğinde yine onun gerçek sevenlerinin canı acıyor o da duramadı
böyle bir şey düşündü demek ki.

kadir55ist

selam
suat çalık ve diğer emeği geçen herkesden allah razı olsun.
metro,ulusoy,daüıstanlı,fındıkkale,kamberoğlu ve zeynepoğluna ayrıca teşekkürler.
işte yine ateşi taraftar yakacak gibi inşallah bu ateş futbolculara da sıçrar...

Sadece Samsunspor

helal olsun sana suat çalk yönetim bile gönderemiyor sen gönderiyorsun bize böyle adamlar lazım işte helal

King Of The North

Yönetim otobüs kaldırmasa bile biz Ankara'da takımızın yanında olacağız.Herşeye rağmen Samsunsporluyuz mezara kadar...

bengülü

işte bu iyi bir örnek diğer iş adamlarımızıda örnek olsunlar tşk suat çalık

yönetici

Alıntı yapılan: "bengülü"işte bu iyi bir örnek diğer iş adamlarımızıda örnek olsunlar tşk suat kılıç

aman sevgili bengülü yanlışlık olmasın
m.v. suat kılıç bu takım için hiçbir şey yapmadı otobüslerin kaldırılmasına öncülük eden eski yönetici SUAT ÇALIK

bengülü

Tribün_ali