Erman Toroglu : ismet arzuman SAMSUNSPORU KATLETTI?

Başlatan bodensee55, 20 Şubat 2006, 01:37:45

« önceki - sonraki »

tuzlalı

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/hdevam.aspx?hid=143659&k=4

Anlamak mümkün değil. Sahada neler oluyor. Emek çalınıyor. Hak gaspediliyor. Aleni şekilde maçın sonucuna tesir ediliyor ve bu konuya yapılan yoruma bak. Biz hata ile kasıtı birbirinden ayıramayacak kadar aptal insanlarmıyız. Büyük paraların döndüğü koca bir sektör haline gelmiş futbol, ülkemizde en karanlık günlerini yaşıyorken herkez sarfettiği emeğin karşılığını her platform da arayacak. Sahada da, masa da da.

Başarı için çok çalışan hiç bir insan evladı bu konuya bu kadar soğukkanlı yaklaşamaz. Doğru tabii sezon sonu süper ligdeki takım sayısı azalmayacak ya. Birileri gidecek diğerleri gelecek. Burada olmaz ise orada olur!!

timofte

http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=21940

Erman Toroğlu da olmasa Vestel maçındaki kıyımdan kimse söz etmeyecek.
İsmet Arzuman'ın yaptıklarının kasıtlı ve affedilmez olduğunu son derece iyi ortaya koymuş yazısında..

baha55

evet erman hocanın yazısını bende okudum ve bütün arkadaslarıma yolladım haberi...bence 3 masçtır üst üste gelen olayalr..fener maçıı, manisa maçı, inegöl maçı ceyhunun atılısı..birileri düğmeye basdı sanırım..merak ediyorum samsunda hala ulusoy firmasına binip seyahat eden varmıııı ???? !!!!!!
Herkeze giderrrrrr......

55Melek55

Alıntı yapılan: "bodensee55"EMRAN HOCA MARATON PROGAMINDA AGZAN GELENIU SOYLEDI ISMET SAMSUNSPORU KATLETDI DEDI
SAMSUNSPOR KUMEYE DUSERSE RAHAT UYUYCAK MI DEDI

UYUR DEDI 2 HAP ATAR VISKY ICER UYUR BUNLAR COK RAHAT DEDI YA DEDI GIT ASKERIYE GERI DON BIRAK BU DUDUKU CELIL COK SABIRLI DEDI

SAMSUNSPORLU FUTBOLCULARI KUTLYUORUM DEDI

RenTinRen

:) erman hoca hakemlik zamanında  bizlere ne yaptıgını unutmuş galiba

KotuCocuk55

Clint_Eastwood

SORU:
- Malatya - Erciyes, Vestel Manisa - Samsun, Konyaspor - Gençlerbirliği maçlarında yaşananları hep birlikte gördük. Bu kadar çok hatanın bir arada olduğu bir hafta beklide ilk kez oluyor. Size göre küme düşecek takımları başkaları mı belirlemeye çalışıyor?
Ali Karamahmutoğlu / İzmir

ERMAN TOROĞLU:
"Futbol Federasyonu seçimlerinde yaşananlar yavaş yavaş sahaya inmeye başladı.. Oy verenlerle vermeyenler, diyetini almaya ve diyet ödemeye mecbur kalacaklar. Hep beraber bekleyip göreceğiz.."

SORU:
- Bugüne kadar yönettiğiniz maçlarda yaptığınız en büyük hakem hatanız neydi?
İsmet YAVUZ / Zonguldak

ERMAN TOROĞLU:
"Hakem olarak hata yaptım.. Hatanın büyüğü küçüğü olmaz.. Hata hatadır.. Amatör maçta da hata yaparsınız, büyük maçlarda da.. O yaptığınız hata o iki takım için hayati bir hata olabilir.. İlla büyük takımın maçında hata yapınca mı hatanız büyük oluyor?.. Şimdi düşünün Vestel Manisaspor - Samsunspor maçını.. Samsun düşerse İsmet Arzuman rahat uyuyacak mı?.. Veya Gaziantepspor küme düşerse Erol Ersoy rahat uyuyabilecek mi?.. Size göre bana göre ötekine göre kararlar vardır.. Kimse bir şey diyemez.. O sizin yorumunuzdur.. Ama öyle göstere göstere kararlar veriliyor ki onlar akıllı cümle alem aptal yerine konuyor..

Kaynak: Maraton

kadir55ist

selam
kardeş ellerine sağlık. biz diyetmi ödüyoruzki galip asal diye biri samsunspor tarihinde ilk kez federasyonun yönetim kurulunda yer almadımı bununmu diyetini ödüyoruz. yoksa galip asal ilk önce ayhan bermekten yanaydı bir gecede ulusoya dönmesininmi .
yoksa samsunspor sandıkta ulusoy demedimi.

"kimseye diyet borcumuz yok" mhk başkanı mustafa çulcu  yokmu?

piyanist

Ulusoy Ve Saz Arkadaşlarını Bir Kerede Daha Kınıyorum.Yapacaksanız Bu İşi Adam Gibi Yapın Yoksa O Fedarasyon Başınıza İş Açacak Bunu Tüm Samimiyetimle Söylüyorum

baha55

arkadaslar yarın ki maç da olacaklar bu yorumlarla alakalı daha net seyler gösterecek.. ben yarınki macın hakem tiriosunun maçlamilgili yorumlarını cok merak  ediyorum bakalım görelim neler olacak.. bu maçdan sonra bu olayların aslı astarı belli olur bencee