Kupada rakiplerimiz: Sarıyer, Beşiktaş, Konyaspor, İnegöl

Başlatan atakan, 17 Ekim 2005, 12:10:53

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

inegölün bjk yi yenmesi bi yönden iyi oldu bizim oyuncuların hiç degilse birazda gözü korkmuştur çantata keklik bakmazlar artık maçı yırtarlar bi taraflarını ama evimizde inegöle mağlup olacağımızı pek sanmıyorum yanii hem yanibu noktadan sonra gruptan çıkamazsak artık bırakırım valla samsunsporu bi dahada ağzıma almam heee

34 SS 1965

inegöl ne yaptı arkadslar böyle umarım bize karsı bısey yapamazlar yoksa durumumuz vahım olabılır

cem and naz55

Alıntı yapılan: "bengülü"inegölspor müthiş oynadı lig tv de canlı izledim maçı bjk atağı bile yoktu inegölspor maçtan sonra açıklamalarında inşallah samsunuda yeniceğiz diyorlar rakip gerçekten çok güçlü samsunspor için kolay olmayacağını söyleye bilirim bjk yenilmesi çok sevindim bizim grub çok karıştı inegölü yenersek lideriz
biz bjk değiliz SAmsun UZ

oğuzhan55

Böyle durumlar genelde kupa maçlarında malum İstanbul takımlarına karşı bazen oluyor.Ama bence bu durum Samsunsporumuza etki etmez diye düşünüyorum.Çünkü biz malum takımlar gibi bizden alttaki takımlarla maç yaparken onlar gibi kendimizi gökyüzünde görmüyoruz.Çünkü biz Samsunsporuz, çünkü biz Anadoludanız.Bu yüzden böyle sürprizlerin yaşanması birilerinin aralarında birileriyle çok büyük mesafe farkı görmesindendir.

jean

zannetim bjk yedeklerle oynadi neredeyse tamami as kadro idi boyle surpriz sonuclar her zaman olmaz mac samsunda olacak terslik cikmaz bana gore

tuzlalı

Alpay

MERHABA ARKADAŞLAR BEN www.inegolsporum.com Site moderotörüyüm. Sizleri sitemize beklerim. Çarşamba oynanacak maçta dostluğun kazanması dileğiyle... eğer yönetimimiz otobüs kaldırmicak olursa ben kendi imkanlarımla gelcem (terminalden). bjk galibiyetinden sonra Samsun-İnegöl maçı 2 takım açısında kupada ya tamam ya devam maçına dönüşmüş oldu! herkese sevgiler

Clint_Eastwood

jean

tamam alpay sen sitene geri don burasi samsunspor sitesi

yönetici

D grubu en son puan durumu
Grubu bize yakışır biçimde lider tamamladık..

NOT: Sitede ciddi anlamda bandwith sorunu var bu nedenle birbirine benzeyen ya da gündemden düşen ve arşiv değeri olmadığı değerlendirilen bazı başlıklar silinmektedir. Bunu da kullanıcıların bilgisine sunmak isterim.

Ladikli

bazı arkadaşlar trabzonu fazla büyütmüşlerdi.demekki okadar değilmiş adamlar altayı bile zor geçtiler. herkes fark atar çıkar diye bekliyordu özelliklede trabzonsporlular. buraya kadar gelmeleride başarı sayılır.seneye biraz daha fazla gayret göstersinler,çalışsınlar.  :D