ŞİRİNLER'den açıklama ....

Başlatan þirinler_1965, 23 Şubat 2006, 12:18:12

« önceki - sonraki »

tunç güvenoðlu

ŞİRİNLER GRUBU BUNDAN SONRA ANKARADA SAMSUN MAÇLARININA GELİRSENIZ BENLE İRTİBAT KURUN MAÇ MASRAFLARINI BEN KARŞILAYAYIM .AMA HERHALDE BU DÖNEM MAÇ KALMADI AMA KUPA FİNALİ OLURSA SÖZÜM SÖZ.AYRICA BU TEKLİFİM BU SEZON İÇİN DEGİL BUNDAN SONRAKİ YILLARDA ANKARADA Kİ TÜM SAMSUN MAÇLARINI KAPSAR.

piyanist

Alıntı yapılan: "TUNCANO"ŞİRİNLER GRUBU BUNDAN SONRA ANKARADA SAMSUN MAÇLARININA GELİRSENIZ BENLE İRTİBAT KURUN MAÇ MASRAFLARINI BEN KARŞILAYAYIM .AMA HERHALDE BU DÖNEM MAÇ KALMADI AMA KUPA FİNALİ OLURSA SÖZÜM SÖZ.AYRICA BU TEKLİFİM BU SEZON İÇİN DEGİL BUNDAN SONRAKİ YILLARDA ANKARADA Kİ TÜM SAMSUN MAÇLARINI KAPSAR.

Ya Anlamak İstemiyorsun Galiba.Şu Adam Satır Satır Yazılar Yazmış Bi Baştan Aşa okurmusun Rica Etsem.bu Ne demektir Ya Ankarada Maçlarınız Olursa Biletleriniz Benden.Şirinler Kimseden Sadaka İstemiyor.Yapılan Haksızlığı Dile Getirmek İstiyor.Şirinler'i Herkez Ezmeye çalıştı.Fenerin Son Şampiyonluk Maçında Bizleri Polise Dövdüren O Günkü Yönetimdi.Ertesi Günü 4 Kardeşim Gözaltına Alındı bunların Hepsi Doğrudur.Hepsine Gözümle Şahit Oldum.Şirinler Deplasmanlara Gitti İçeri Alınmadılar.Zamanın Yöneticileri Dur Diyip Taraftarımız Dışarda Demediler.

Şuda Bir Gerçek.Diğer Takımın Yöneticileri İle Bağlantı kurup Taraftarlarını şirinlere Saldırdan Bu Takımın Yöneticileriydi Bir Zamanlar.Şirinleri Bitirmek İstediler.Herkez Otururken Bu Taraftar grubu Bağırken Polisten Tepki ALan Şi
rinlerdi.Sırf Takımına Sahip Çıktı Diye.TAbi bunları Yaptıranlar Belli.Şirinlere Karşı Bir Cephe Alındığı Gerçeklerdir.Ama Bu Şirinler Her Türlü Probleme Karşı Yinede takımını Yalnız Bırakmamıştır.Şirinlerin Başına Gelen Başka Bir Grubun Başına Gelseydi Yemin Ediyorum Bu Şehri Terkederlerdi.

Saygılarımla...

kadir55ist

selam
arkadaşlar süper ligde köklü takımların çok eskilerden beri köklü grupları olmuştur buna bir çok örnek verebiliriz.
gerçekten bir anadolu takımına sağlam bir kaç grup lazım şirinlerinde bize gerekli olduğunu düşünüyorum.
ama bir grup menfaatleri için değil memleketi için kendi takımı için çalışırsa daha faydalı olur.
gruplar birbirine yardımcı olmazlarsa tamam farklı kişiler tarafından yönetilebilirler ama amacın aynı olmasından birbirlerine hiç bir şekilde ayrımcı yaklaşımları olmamalıdırlar.
belki şirinler grubu arka plana atılmaya çalışılıyordur ama diğer gruplarında bir araya gelip şirinler dahil görüşmeleri gereklidir.
bizi bizden başkası anlamaz.
bizde kendi aramızda ayrımcılık yaparsak bağlanacak hiç bir amacımız kalmaz.

tunç güvenoðlu

Alıntı yapılan: "Onur_55"
Ya Anlamak İstemiyorsun Galiba.Şu Adam Satır Satır Yazılar Yazmış Bi Baştan Aşa okurmusun Rica Etsem.bu Ne demektir Ya Ankarada Maçlarınız Olursa Biletleriniz Benden.Şirinler Kimseden Sadaka İstemiyor..

sevgili onur 55 ben anlamak ıstıyorumda onun için kendi çabamla şirinlere destek vereyim istedim ama sen anlamamıssın anlasılan ben sadece ankarada ki maçların bilet paralarını vereyım demedim maç masrafları ki buna ankara ki tüm masrafları kapsar ve ayrıca da ben onlara samsundakı maclara para vereyımde stada gırın demıyorum ben ankarada kı maclarada seyırcı fazlalaşsın samsundan gelenlere bır nebzede ben bır seyler yapayım ıstedım hatta ıstedımkı ankaradan pankartlar falan yaptırayım grublara gerekli mazlemeler neyse gucum yettıgı kadar yardımcı olayım ama anladımkı hiç gerek yokmuş

timofte

sevgili TUNCANO böyle içten ve fedakarca düşünen insan malesef çok az. bu yüzden senin kırılmana üzüldüm, ama şirinler_1965 de zaten teşekkür ediyor burada onun da içtenlikle "çok sağol" dediğini biliyorum. belki başka yanlış anlayan arkadaş olmuş olabilir ama sizin gibi hem eski Samsunsporlu hem de özverili insan kolay bulunmuyor. bunu söylemek isterim ve ben de teşekkür ederim.

kadir55ist

selam
burda yazan abilere,arkadaşlara teşekkür etmek gerek her biri samsun için ne yapabilirim derdinde. bizimde birbirimizi yanlış anlamamamız gerekli. işte tam bu zamanlarda birlik olmalıyız.
tuncano gibi arkadaşlarıda alkışlamak gerekli diye düşünüyorum. ist deki maçlarda bile 150 kişiyle maç izliyoruz . millet sanki samsunspordan kaçmak istiyor.ama bazı abilerimiz ve arkadaşlarımız özverileriyle çok şeyi hakediyorlar.

BİRLİK OLMAK ŞART BAŞKA SAMSUN YOK LÜTFEN
not:timofte abi seni ve samsundaki diğer arkadaşları gs maçına bekleriz.

KotuCocuk55

Ankarada kısıtlı ımkanlarla maçlara gitmeye çalışan samsunlu öğrencilere tuncano kardeşimiz veya abimiz maddi açıdan destek çıksaya! Mesela 8 martta denizliye gitmek istioz,otobusu ayarlasa?