Oğuz Gürbulak

Başlatan Kaya, 24 Aralık 2017, 15:14:38

« önceki - sonraki »

Kaya

Tabi ki kadroda bu takıma yakışmayacak çok isim var ama elimde fırsat olsa ilk göndereceğim sözde futbolcu !

Sakaryaspor maçının ilk yarısında öyle aptalca bir korner kullandı ki , belki duran toptan gol atarız derken dönen top kalemizde pozisyon oldu. Ayağına gelen hiçbir topu olumlu kullanamadı ve arkası dönük rakibe sürekli faul yaptı. Yazık gerçekten yazık Oğuz...

Lusage

Duran top ustası, yan/geri pasların hastası. Defol...

eprianu

İnsan utanır la, kaç yaşına gelmişsin orta yapmayı beceremiyorsun, şut atmayı bilmiyorsun. Tamam Allah vergisi bir yetenek olmayabilir de otur çalış bari. Yok çalışmıyor musun, o zaman her topa da atlama.

fanatik samsunsporlu

Sana korner kullan diyen hocanın ben ta ...

SametYılmaz55

İnsan utanır lan her duran topun başına gitmeye

cakir55

O kaldıramadığın toplar senin bir tarafına kaçsın...

Defol

orucreis

Herkese ayrı sövüyorum ama yazmıyorum fakat sana çok özel bir parantez açmak istiyorum. Ulan embesil herif be işe yaramaz ne oyunu okuyor geride toparlama yapıyorsun ne orta atabiliyorsun. Sen nasıl futbolcusun be. Sen nasıl futbolcu oldun sen nasıl becerebildin bunu. Hayattaki tek şansını kullandın galiba futbolcu olarak ama yetenek zeka yok. Koca bir sezon adam gibi ortan varmı. Hiç mi çalışmadın. Hiç mi kendi hatalarına sonradan bakmadın.

Shane_Falco

Bir sezonun ilk maçındaki İrfan Başaran'ın Ercan'ın kafasına kestiği kornere bakıyorum.

Bir de senin kullandığın kornerlere bakıyorum.

Sonra dönüp seni bu takıma getirenlere sövüyorum, sana sövüyorum, sana korner kullandırana ayrı sövüyorum.

cakir55

Takımdan gitmesi gereken ilk vasıfsız.

ata55

Devre bittiğinde bunun yetersizliğinden dolayı bir 8 numara alacaktık. Ancak aldıklarımızın bundan farkı çıkmadığı gibi, bu sürekli 11 oynamaya devam etti. Üstelik vites düşürdü ve ilk yarıdan bile kötü oynadı.

ngonge

Benim düşüncem hem geçen yıl düşmemizde rol oynayan ekipte ve bu sene çıkamadığımız ekipte olan, kaybetmeye alışan oyuncuların çoğunu yollamak gerektiği. Oğuz, M.Beşir, Furkan ve Enes bunların içinde. Gözümde bir tek Erkam ile Ercan aradan sıyrılıyor.

oguz_5528

Zaten sözleşmesi bitiyor, yolu şimdiden açık olsun ,bol bol korner kullansın gittiği takımda

ea55

Malesef sözleşmesi devre arasında uzatılmıştır.

MeL_55

yine döndük dolaştık seni bulduk :) abartmadan söylüyorum senin yerine 10 tane futbolcu alındı ama senden iyi 8 numara oyununu oynayan olmadı.

2 yıldır çok başarısız bir transfer ekibimiz var, bunu seninle kanıtlıyoruz ama görebilene..

Stoper

BAKspor maçında sakatlanmıştı.