5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

Raqua55

muzaffer4

Canberki de al git nereye gideceksen.

özkan

senin torpilişn sağlam koçum.her ne kadar yanlış yerde doğsanda  ;)

sadece55

Osmanlı Maçını 15 dakikada verdi ya helal olsun.Keşke 11 başlasaydıda stres yapmadan kaybederdik.

samsun 55

Avusturya'nin LASK Linz takimina transfer olmuş.

Kaya

Teknik ve fiziki açıdan hala çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ancak kafa işte  ??? Burdan uzak olması başarılı olmasını sağlayabilir.Hayırlısı olsun her iki taraf için.

ask55

daha çok genç.
kendini geliştirir inşallah.
önünde çok iyi bir fırsat var.
yeni nesil futbolda fizik çok önemli.
ayağında çok top sektirebilen, birebirde adam eksilten değil de sırtı dönük top alabilen, takım oyuncusu olabilen, boş oyun oynayabilen, çevre kontrolü olan vs. gibi özellikler çok ön plana çıktı.
umarım doğan hem türk futboluna hem kendisine katkı sağlar.
bize hayrı olmadı ama çok da sallamamak gerekir.
türkiyede futbolcu olmak, kendini geliştirmek hocaların bu mentalitesiyle çok kolay değil.

dipnot: bende başarısız olup geri döneceğini düşünüyorum.

Shane_Falco

Yanlış yerde doğmuştun da şimdi doğru yere mi gitmiş oldun gs yandaşı.

5trawberry

iki metreye pas atamayan adam

ali ihsan

Yurtdışına gitmesine sevindim,bizden gitmesine daha çok sevindim.Hiç tutmadım onu

Karabudun

01 Temmuz 2015, 17:06:53 #431 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2015, 15:16:26 Karabudun
5-4 biten Mersin maçından beri ifrit oluyorum. Yokluğuna duacıyım.

sadece55

Nefretlik bir adamsın cinci Doğan.Bunu Ayrılanlar listesine bile koymayalım.

ugurozkan

videostream'de dolaşırken lask linz'in maçına denk geldim. doğan 76'da girmiş, ben açmadan hemen önce.
öncelikle takımı çok iyi. yükselmenin en büyük adaylarından.
doğan da her zamanki gibi, biraz savruk ama beğendim. geç girdiği için olacak çok aktifti. çok güzel bir arapas attı, forvet topu direğe nişanladı, asisti ziyan oldu. böyle oynarsa ilk 11'e girer.

ErkÇay55

Doğan Erdoğan'ın ayağı kırıldığı için üç ay sahalardan uzak kalacakmış ne diyelim geçmiş olsun...