Şuan Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 15 Mart 2008, 16:52:56

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

SametYılmaz55

arap şükrü beni bu şehir boğuyor

Fecr_55

Best FM - Bana Bir Masal Anlat Baba......icinde Sampiyonluk olsun..!

yasemin 5516

ali ihsan

YaşarDoğu

SametYılmaz55

mehmet yılmaz

Leyla'ya sormuşlar, senin aşkın mı daha büyüktü, yoksa Mecnun'un mu? Benimki demiş Leyla... İyi ama Mecnun senin için çöllere düştü, yandı, divane oldu, hep seni sayıkladı, nasıl olur da seninki daha büyük olur demişler bu sefer... O bana olan sevdasını herkesle paylaştı, oysa ben kimseye "söyleyemedim" demiş...

Solistini bilmiyorum ama Söyleyemedim'i dinliyorum...

erkutdem55

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Mart 2010, 21:17:38
Solistini bilmiyorum ama Söyleyemedim'i dinliyorum...

Ama sen bize dinlediğini söyledin olmadı ki :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 31 Mart 2010, 22:17:03
Ama sen bize dinlediğini söyledin olmadı ki :)

Demek ki başka şeyler söyleyememişim vakt-i zamanında, belki de söylemişimdir be...

erkutdem55

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Mart 2010, 22:26:28

Demek ki başka şeyler söyleyememişim vakt-i zamanında, belki de söylemişimdir be...

Abi bu çok ağır cümle olmuş,her türlü bunalım yaratır,anıları depreştirdik sanki :)

mehmet yılmaz

Azizim, biz slov şarkı dinlerken Samsunspor'u düşündüğümü için oradaki söyleyemedim, "falanca deplasmana gidemedim, Vural'a söylemedim, İsmail Başkana ulaşamadım, o zaman pankart yaptıramadım..." şeklinde okunmalıdır, ben öyl okuyorum çünkü ;)

erkutdem55

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Mart 2010, 22:30:52
Azizim, biz slov şarkı dinlerken Samsunspor'u düşündüğümü için oradaki söyleyemedim, "falanca deplasmana gidemedim, Vural'a söylemedim, İsmail Başkana ulaşamadım, o zaman pankart yaptıramadım..." şeklinde okunmalıdır, ben öyl okuyorum çünkü ;)

:):):):):):)Tüm romantizm Samsunspor'a.Bizim hanımlar yandı,yapacak birşey yok.Tek sevdamız.

Fecr_55

SSBiz Gençlik