İşte Oy Verdiğiniz Milletvekilleri Cevap Versinler!!!

Başlatan körfez55, 20 Eylül 2007, 13:40:48

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

dogrudur ama halkmızı  suclamak yanlış olur bence butun milletvekıllerı suclu

Çaðrý55

ozkan17

bıle bıle yanlışı seçen halkın hiç suçu olurmuuuuuu zaten...

harbisamsunsporlu5517

kardesim ben sizinle polemiğe gırmek istemıyorum admin geregını yap lutfen sıyaset konuşmayı yasakladıysanız ben kabul etmiyorum halkımızın suclu oldugunu

ozkan17

göz var nizam var..samsunsporu ılgılendırıyosa sıyasetde konusulur herseyde konusulur..ucu samsunsporumuza dokunuyo sonucda..

Çaðrý55

iyide neden admin! tamam admin gereği neyse yapsında sen halk değil milletvekilleri suçlu diyosun bizde hayır milletvekilerini halk seçtiyse halkta suçludur diyoruz yani polemik yok... sen bi görüş sunuyosun biz başka görüş polemik göremedim ortada... ha ben bu mesajı yazdım şimdi polemik olmduysa özür dilerim

harbisamsunsporlu5517

forumun kurallarını okuyun ondan sonra konuşun ak partının hatası yokmu var ama burda kendi partınıı övmeye gerek yok bunu inata bındırmeyin

ozkan17

konu kapansın pLs..gorunen köy klavuz ıstemıyo..

Çaðrý55

Allah aşkına kimse burda akp yi suçlamışmı direk olarak kim suçluysa o suçlanıyor! a partisi b partisi c partsisi farketmez... bunu bi konuda daha yapmıştın mesaj yazmamıştım uzamasın die ama nedense her siyasi türden sayılabilecek konuşmada kendi partine laf ettirmiyosun bırakta insanlar bir şeyleri eleştirsin he tamam burası forum olmasın deniliyosa kabüldür bizde zaten parti adı vermedik genel manada konuştuk... bu konuda son mesajımdır tekrar özür dilerim.

harbisamsunsporlu5517

arkadaslar neyse boşverın bnde özurdılıyorum dunyada siyaset kadar ad.. bişey yok bunun için birbirimizi kırmaya gerek yok zaten  samsunsporumuzun şuanki durumu bizlerı yeteri kadar uzuyor

berusa55

arkadaslar gerekirse siyaset de konusun ama birbirimizi kırmadan lütfn. yazdıklarımız en azından yazılan konu balığını da ilgilendiren seyler olsun. tesekkürler...

yönetici

@ harbi samsunsporlu,

bu site samsunspor taraftar sitesi, elbette burada parti reklamı ve siyaset yapmak amaç olamaz.
ama samsunda olup bitenler önümüze bir resim koyuyorsa bu resim burada ortaya konulur
şayet yazılanlarda, eklenen haberlerde yanlışlık varsa düzeltebilirsin.
ama samsuna yapılan kötülüklerin kaydedilmesinden rahatsız oluyorsan kusura bakma.
bunları herkes izlemekle yetinmek zorunda değil çünkü.

celebi

evet admin sana katılıyorum. siyaset olmamsı ve yapmamak gerek burada tabii kide yapılan yanlışlıkları söyleyelim.

harbisamsunsporlu5517

sevgili admin beni bu şekilde suclaman çok ayıp ben samsuna ve samsunspora yapılan kötuluklere göz yumacak kadar serefsız ve haysıyetsız degılım benim hayatım sizinki gibi ayakta gecmiyor yazdıklarınızı tartın lufen ayrıca ak partılıde degilim ulkemi kim iyi yönetıyorsa ondan yanayım eger dedıgını gibiyse bizde onlara gereken cevabı secımde verırız

harbisamsunsporlu5517