Teknik Direktör | Ümit Özat

Başlatan muzaffer4, 16 Ağustos 2015, 12:23:13

« önceki - sonraki »

beşnumara

Musadan bir şey olmayacağını sen de anlamışsındır artık. Musayi çıkarıp murati kanada atsaydin gol için bu kadar beklemezdik. Hiçbir sey yapmadı musa.
Ben ümit Özatın bize erhandan daha faydalı olacağını düşünüyorum. Biraz deli dolu bir adam bu :) dün yapılan hatalardan ders çıkarıp doğru kadro ile çıkarsak maçlara bu takım kolay kolay yenilmez.
4-4-2 oynamamiz özellikle tahanın olmadığı orta sahayı tamamen düşürüyor ve rakip çok kolay pas yapıyor. Bunu inşallah görmüşsündür hoca.
Erhan gibi reklam pesinde oluo bu oyuncuları ben çıkardım Türk futboluna deyip sonra da oynatmamazlik etmiyor. Çatır çatır oynayacağım diyor. Helal olsun hoca.

ngonge

Daha hakkında konuşmak için erken. Erhan'dan iyi evet orası kesin. Ancak bek tercihleri sıkıntılı. Bilhassa hayatında savunma yapmamış Murat'tan sağ bek devşirmesi başarısızlıkla sonuçlandı. O bölgede alan Canberk'in olmalı. Sol bekte sıkıntılı, en önemli transfer gerektiren yer.

Ayrıca takım yenikken birbirinden kopuk 4 forvet aldı, ortasahamız adeta koptu oyundan. Taraftar ve oyuncu motivasyonu ile maçı çevirdik, yoksa taktik olarak değil.
Oyun içinde pres açısından ise olumlu buldum. Daha taktik olarak konuşmak için erken, yeni hücum oyuncularında uyum sorunu var.

ali ihsan

Oyuna cesaretle müdahale ediyor.

ugurozkan

ofansif bek ve çift forvette ısrar edecekse en mantıklısı 3-5-2 oynamak.
oğuzhan da canberk de orta sahanın kanatlarında sırıtmazlar. üçlü defans onların zafiyetlerini giderir.
orta sahanın göbeğinde de murat yıldırım(?)-taha(?)-hasan olabilseydi.
ileride kone-eki-ofi'nin performanslarına göre ikisi. ateş gibi takım olurdu.

ngonge

Rakip takımın t.direktörü karşısında çaresiz kaldın, hiç kusura bakma. Adam 10 kişi mis gibi geriye yaslanmadan top oynattı, bizimkileri sindirdi son 5 dakikada soğutup oyunu bitirdiler.

55.hakan

Dakika 90 gol atmamız lazım değişiklik yapıyorsun.Çok mu lazımdı Ersel değişikliği.Sakatlık olsa bile bırak adamlar 10 kişi son 1 dakika zaten.

Sadece Samsunspor

Disiplinine ve oyuncu değişikliklerindeki doğru tercihleriyle bu haftada gönlümü kazandı. İlk geldiğindeki ön yargımı yıktı yıkıyor

GurbetciFanatik

Hoca simdiye kadar benden tam not aldi.
Furkan 2 macta aptalca 4 gol yiyorsa  bizim forvet yine kacirmaya basliyorsa hocanin yapack birseyi yok.
Degisikleri yerinde yapiyor.
Devam böyle hocam.

Kaleciiii lazimmmmmmmm

Raqua55

Bence iyi başladı disiplinli bir hoca.Kenardan sürekli futbolcuları uyarıyor oyuncu değişiklikleri yerinde.Herşeyden önemlisi pas yaptırmaya çalışıyor.Topu at koş şişir Mantığı yok.2 haftadır kaleci hatasından patlıyor.Bireysel hatalarada yapabileceği bir durum yok.
.

SametYılmaz55

geçen hafta yediğimiz golle bu haftaki yediğimiz gol fotokopi gibiydi.uyardın mı bilmiyorum ama takımdaki oyuncuları kaleciye pas atmama konusunda uyarman gerekir.özellikle N'diaye bu konuda çok sakat

Raqua55

Şimdi gördüm facebookta haftaya Furkana ilk 11 de şans vermicem demiş.Eğer bir futbolcuyla problem varsa performansı düşükse  içeride Hallet bu işini.Basın toplantısında söylemene gerek yok.Ki kaldıki Furkan altyapıdan gelen bir kaleci.Bu olmadı ümit hoca

##kdc##

oğuzhan'ın topu dimdirek taca sürdüğü pozisyonda verdiği tepkiyle içimizin yağlarını erittin. helal olsun hocam, sana saygı duyuyorum,

Sol Açık

Alıntı yapılan: ##kdc## - 30 Ağustos 2015, 01:43:39
oğuzhan'ın topu dimdirek taca sürdüğü pozisyonda verdiği tepkiyle içimizin yağlarını erittin. helal olsun hocam, sana saygı duyuyorum,

Harbiden ama o ne fırçaydı. Ben ekranda korktum ve utandım harbiden.  :D

samsun 55

Alıntı yapılan: Raqua55 - 30 Ağustos 2015, 00:52:44
Şimdi gördüm facebookta haftaya Furkana ilk 11 de şans vermicem demiş.Eğer bir futbolcuyla problem varsa performansı düşükse  içeride Hallet bu işini.Basın toplantısında söylemene gerek yok.Ki kaldıki Furkan altyapıdan gelen bir kaleci.Bu olmadı ümit hoca

benimde dikkatimi çekti de açıklamalara baktım öyle bir söylem görmedim.

orucreis

Bence furkan konusundaki soylentiler tamamen kolpa medyanin isi bu kadar disiplinli bir hoca bu tur seyleri camia icinse halleder disari yansitmaz