Tamer Tuna

Başlatan ngonge, 04 Ocak 2006, 20:45:30

« önceki - sonraki »

ngonge

evet gene takımdan ayrlıp tekrar gelen bir isim. :)

geçen yıl tam iyi futbol oynamaya başlamışken takımdan ayrılmıştı.

bu sezon da sağ kanattaki sıkıntımızı görürsek başarılı olacağına tolga dan çok daha fazla inandığım bir isim... umarım faydalı olur.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "ngonge"evet gene takımdan ayrlıp tekrar gelen bir isim. :)

geçen yıl tam iyi futbol oynamaya başlamışken takımdan ayrılmıştı.

bu sezon da sağ kanattaki sıkıntımızı görürsek başarılı olacağına tolga dan çok daha fazla inandığım bir isim... umarım faydalı olur.
evet bende tamerden çok şey bekliyorum iyibir transfer bu kanatta sıkıntı çekmeyecez gibi görünüyor

jean

yararli olur gecen sene fena degildi rusyada nasil oynadigi hakkinda bilgim yok ama bizde iyi oynar insallah

Clint_Eastwood

Benim futbol görüşüme göre Tamer Samsunspor'da oynayacak niteliklere sahip değil...Başarıya aç futbolcular almalıyız, ilk 11 de oynayacak futbolcular peşinde koşmalıyız. Tamer ve Tolga bence balon transferdir maalesef...

KotuCocuk55

tamer geçen sene satılana kadar bir çok kez çıplak gözle izledim samsunsporumuzun en verimli en canlı en göze batan iki üç oyuncusundan biriydi!

Eğer yılların kaşarlanmış futbolcu triplerine girmezse  yine çok faydalı olacağına inanıyorum!

yirmiuc

cem and naz55

kimse transferleri beğenmiyor herkes şikayetçi bana şu an ara transferde bulabilceğimiz alabileceğimiz kaliteli futbolcuları söyleyin ara transferde çok kaliteli oyuncu bulamazsınız bence samsunspor yönetimi elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor

yirmiuc

Clint_Eastwood

Para ve askerlikten yırtmak için Rusya'ya gittin. İşte bu senin karakterini ortaya koyuyor. Binlerce vatan evladı doğuda askerlik yaparken sen kaçtın!!! İşte Samsunspor da böyle bir karakterdeki birini transfer etti. Sen hangi takımda adam gibi oynadın ki söyler misin? Samsun'dan aldığın para zehir zıkkım olur inşallah... Gidin artık gidin!!!!