TFF ve MHK'yı protesto yürüyüşü

Başlatan þirinler_1965, 22 Şubat 2006, 19:26:40

« önceki - sonraki »

piyanist

Çok Gelmek İstedim Yürüyüşe Ama Dükkan Olduğundan Gelemedim Malesef.Bütün Taraftarımızdan Özür Diliyorum.Anlasın Şimdi Fedarasyon Samsunsporun Sahipsiz Olmadığını.

Saygılarımla

BÜYÜK SAMSUNSPOR TARAFTARINA

kadir55ist

selam
tüm yürekli,samsunspor sevdalısı arkadaşları alınların dan öpmek isterdim .
onlar gereken yerlere gerekli cevapları vermişler. yüreklerine sağlık .
evet şimdide medya kayıtsız kalsın bakalım.
samsunumuz daha iyi yerlere gelecektir böyle duyarlı arkadaşlar olduğu sürece.
duyarsızlar utanırmı federasyon ve hakemler utanmıyor ama?

ender

Hem duygulandim hemde gurur duydum haberleri okuyunca.Helal olsun sizlere.Keske olabilseydim orda.

King Of The North

Yürüyüşe katılan tüm kardeşlerimi tebrik ederim,davamızı inşallah bütün ülke görecektir,ayrıca pankart da çok hoş olmuş elinize sağlık arkadaşlar.(Hakemlik Belgesi Verilir Bakkal Veysel)

jean

yurusuye katilan herkese tesekkurler sirin ana yine sesini duyurmus orada helal olsun
en buyuk samsunspor

oğuzhan55

Bu yürüyüşte emeği geçen bütün Samsunspor taraftarına teşekkürler.Artık ulusal kanallarda da yer aldıktan sonra sesimizi duymamakta ısrar edenler olacak mı?Artık ondan sonra kimin ne niyette olduğu belli olacak.Gerçi bazıları bunu çoktan belli ettiler.Umarım bu protesto yürüyüşü biraz olsun bunun değişmesinde etkili olur.

baha55

selam arkadaslar,  emeği gecen herkeze  cok tesekkür ederiz...hersey samsunspor içinnnnnnnnnn

yönetici

Protesto eylemi yaygın basında yerini aldı. Özellikle Vatan gazetesinde bol resimli yarım sayfaya yakın bir haber yapılmış. Bu tepki yerine inşallah ulaştı, bundan sonra daha dikkatli olurlar aksi halde bu tür protestoların artacağını ve genişleyeceğini düşünmeliler.

King Of The North

Evet Vatan Gazetesi genişce vermiş haberi ama orta sayfalarda yine de Vatan Gazetesine teşekkürler duyarlılıkları için.

yönetici

http://www.superspor.com/video/test.php?frm_id=143

yukarıdaki linke tıklayarak Büyük Samsunspor taraftarının federasyon protestosunu izleyebilirsiniz. herkesin izlemesini tavsiye ederim. orada olan herkesin yüreğine sağlık.

King Of The North

Eline yüreğine sağlık admin kardeş izledim,arkadaşlara da gönderdim.Herşey Samsunsporumuz için.

oğuzhan55

Değerli admin çok teşekkürler.Samsunlu ve Samsunsporlu olmasa da haksızlıkları görebilen herkese gönderilmesi gereken görüntüler.

Rentboy

gerçekten çok güzel bir video.o gün onlarla birlikte olamamaktan gerçekten üzüntü duyuyorum.herkesin yüreğine sağlık.cico kardeşim konuşman çok güzeldi...