kalpar bizi süper lige çıkarabilir mi?

Başlatan Sioux, 19 Eylül 2010, 23:59:41

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

kardeşim bırak geçen seneyi..bu seneye bak..bu sene bu takım kimde var alla sen ya....of yaaa..biz futbolu bugün öğrenmedik burak.... >:( >:( >:(

salihcakir

Kalpar'ın takımda kalmasını düşünen arkadaşların da fikirlerine saygı duyuyorum hatta bir hocada ısrarın ve istikrarın başarıyı getirebileceğine inananlardanım.

Lakin, o kadar sezon öncesi kamp, yaptığın ara idmanlar, oynadığın 4 maç; bu kadar sürede bir takımın sistemi ve iskeleti oluşmaz mı? Önümüzdeki hafta sahaya hangi 11'le hangi taktikle çıkacağımızı bilen var mı? Yani inanın hoca bir sistemde ısrar etse de onu oturtmaya çalışsa derim ki, sabırlı olalım takım oturacak ve iyi olacak. Ama yok kaç ay geçti şablon kurulamadı. Yap-bozlar ile şampiyon olunamaz.

Kaldı ki, takımda şampiyonluk kovalıyacak bir hırs, motivasyon ve arzu yok. Şampiyon olacağını iddia eden takımda Orhan, Kenan ve Sercan oynamaz. oynayamaz. Acaba Orhan ile alakalı ben mi ön yargılıyım diye bu hafta çıplak göz ile seyrettim. Kabiliyetleri sınırlı, tamam çok iyi niyetle mücadele ediyor ama ne doğru dürüst bindirme yapabiliyor, nede bindirmelerde etkili ortalar çıkartabiliyor. Çok zaman topu önüne alana kadar iki üç kez hamle yapması gerekiyor. Kenan için artık dilimde tüy bitti zaten. Sercan'ın ne mal olduğu belli. Üzerine laf söyleyip kelime israfına yol açmayalım.

celebi

İNANALARDANIM AMA GİTMESİ LAZIM DİYE DÜŞÜNENLERDENİM

kaptan 55

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 20 Eylül 2010, 09:58:15
sercanınıda al git korkak hoca!

Al benden de o kadar....

korkacaksan senden korkandan bu kadar,
sana saldırana ne yapcaksın sayın kalpar..

55erhan55

resmen adam korkak bi futbol oynattı sanki karşımızda barcelona var

Burak

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 20 Eylül 2010, 09:30:06
kardeşim bırak geçen seneyi..bu seneye bak..bu sene bu takım kimde var alla sen ya....of yaaa..biz futbolu bugün öğrenmedik burak.... >:( >:( >:(

ben bugün öğrendim abi kusura bakma ?

seckin55

Lig başladı, 4 hafta geçti ama kalpar kendini lig öncesinde sanıyor.hazırlık maçları oynuyoruz sanki.lige bomba gibi gireceğiz :-X.suyun iyice ısındı.biz bu sene super lige çıkacağız.çıkmalıyız da.bizler inanıyoruz.sende inanıyorsan doğru işler yap.bizim sabrımız kalmadı.

Kodalak

bizim maçlarımızın ilk yarısı hep boşa gidiyor ,çünki hoca asıl oyunu ve kadroyu ikinci yarı yapıyor.ya bu hoca,maçtan önce iyi ders çalışmıyor(maçı kafasında oynayamıyor)yada herşey beyhude.

sercanla oyuna başlıyor,idmanlarda iyiymiş,kazanmak gerekirmiş.....idmanda iyi ise kazanmak gerekir ise hafta içi kupa maçı var orda oynatır kazanırsın futbolcunu(gerçi biz taraftara küfreden hiçbir futbolcuyu istemiyoruz bu takımda,dün herkesi çağırdık tribüne ama onu asla ve asla....)

sonra zenke tek forvet oynayacak adam değil,adamı ilk yarı hapsetti 18 in içine top alamadı,zaten pas yüzdemiz çok düşük,sonra ortaya çekip defanstan uzun topları denedi oda olmadı,ama ikinci yarı zenkeyi sağa aldı,adam takır takır oynadı...gol pasları verdi ama beceriksizler atamadı..hele bir topu ademe verdi adem beceriksizi nasıl bir kafayla paz attıysa onuda harcadı....

red_white

ya dün beri düşünüyorum bu nasıl bir mantık? idmalarda sinan süper diyorsun akhisar maçında 2 yarı kurtarıcı olarak alıyorsun diğer maçlarda ilk 18 e almıyorsun. sercanı hangi mantığa göre ilk 11'de başlatıyorsun.4 maçtır takımda oynama yapıyorsun. Sen daha kendi takımının oyuncularını çözememişsin lig başladı sen hazırlık maçı oynatır gibi oyuncu değişiklikleri yapıyorsun. Vallahi arkadaşlar ben hiç birşey anlamadım eminim oda anlamadı kendi yaptğından

Kodalak

ben dünde söyledim şimdide yazıyorum bizim oyun kurgumuz cenk ve zenke üzerine kurulmalı,agbetu oynayamıyor ısrar edilmemeli dün abdulaziz bile ondan daha verimliydi...orta sahada anıl hakan ve murat olmalı ...hakanın tecrübesi murat ve anılın enerjisi ve tekniği bizi orta sahada daha verimli yapar.turgay mutlaka oynamalı,defansta kenan ve ersin iki ağır adam olmaz , jonathan var elinde onu hazırlıcan...

aslında o kadar çok şey varki söylenecek...son sözüm

ŞAMPİYON TAKIM OLMAK İSTİYORUZ AMA ŞAMPİYON OLACAKMIŞ GİBİ OYNAMIYORUZ....

cembaba

benim ideal sistemim 4-4-2. hem gol yollarındaki sıkıntımız böylelikle daha rahat kaybolur. Oyunu Cenk'in üzerine kurarsak(tek gol atacak isim o)

ahmet

alpaslan-kemal-ersin-adem

sinan-murat-hakan(mustafa güler)-a.aziz

cenk-simon

Dün nitekim mustafa girdikten sonra daha da güzel oynamaya başladık bence. AMA CENK KESİN OYNAMALI !!!

Ollivanders

Alıntı yapılan: Burak - 20 Eylül 2010, 09:25:09
Yalnız egolarını tatmin edemeyen Kalpar geçen sezon bütün çürük yumurtaları takımdan temizlemişti ondan sonra takım düzene oturdu. Hakkı nasıl oynamaz dedik zonguldağa gitti. Volkan Çekiç neden gönderilir dedik giresunda oynayamadı Tokat a gitti. Hakan Hacıbektaşoğlu.Sefa vs. Takımda arıza çıkaranların hepsini gönderdi. Geçen sene hoca takımı aldığında 10-11. haftada 8 puandaydı. 42 puanda bıraktı. Bence önyargılı hareket ediyorsunuz daha çok erken. Kalpar'dan iyisi gelecekse gelsin ama İsa Turan falan gelecekse almayalım derim ben. Herkes gitmesinden yana ama Samsunspor ondan iyisini getirebilecek mi ? Bencede hataları var tabiki ama Agbetu'nun fiyasko çıkmasıda mı hocanın kabahati. Alparslan oynasın dedik oynattı Orhan'ı aradık ( ki bence bu hafta çok iyiydi ) sezer i hiç düşünmüyor.

Huseyin Kalpar gecen sene cok kotu olan takımı duzluge cıkardı bunda hemfikiriz. Ne yaptı ? Takımdaki pislikleri temizledi degil mi ?
Bu sezona huseyin kalpar elinde gecen seneden kalan orta derece bir kadro ile basladı. 3-4 transferle kafaya oynayabilecek bir takımla. Suanki takım gecen sezonun 2. devresindeki takımı aratıyor burak. Bunun yanında transferlerde tabiki huseyin kalparın sucu var.Baska kimin sucu olabilir ki ? Agbetu fiyasko cıkmadı oyleydi zaten. Adamın yetenekleri bu kadar. Alparslanı transfer eden de huseyin kalpardı. Buyuk umutlarla transfer edilen cenki sezona hazırlayamayan , hazırlandıgı anda takıma almayanda kendisi.Sezer i dusunmemesi de huseyin kalparın hatası. Sezer - anıl - jonathan - cenk  kafaya oynayan takımlara ver hepsi kadroya girer. Ama nedense bizim kadroya hicbiri giremiyor. Rezilligi izlemeye devam.

pitbul055

Bakalım hocanın ve takımın hedefi şampiyanlukmu?her sezon biz bahsediyoruz sadece şampiyonluktan.Sercan,abdülaziz ve kenanı oynatan zihniyetten büyük hedefler bekleyemezsiniz.halısahadan 11 kişilik kadro kursak bu kartalı belki yenerdik.ama bu rezil kartala 1 tane organize atağımız pozisyonumuz yok.küçük düşünüyor kalpar ve ekibi

red_white

Bu sene süper lige çıkarsak bunun kalpar sayesinde olcağına inanmıyacağım ben.