Eski Malzemecimiz. Halil ALBAYRAK'a Yapılan ayıp....

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 14 Ağustos 2009, 15:38:29

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Salı günü şahit olduğum acı bir olayı sizin ile kısaca paylaşmak istiyorum.

Kendi özel işlerimden dolayı Salı günü İlkadım Belediyesi Özel Kalem Müdürü Nevzat ÖZENÇ'in yanına gittim Müdür ile görüşürken bir müddet sonra 20 Ocak 1989 daki kazada yaralanıp sakat kalan Samsunspor eski malzemecisi Halil ALBAYRAK  geldi odaya laf arasına girip kendini tanıtıp sorununu anlattı,

Trabzon'un bir ilçesinde okuyan çocuğu varmış ve onun yanına gitmek için Otobüs bilet parası istemeye gelmiş Belediye'ye istediği miktar ise 60,00 TL eski para ile (Atmış milyon) 60,00 TL için adamı bir onun yanına bir bunun yanına bir o odaya bir bu odaya yaklaşık yarım saat dolaştırdılar ve bilen bilir kendisi yürüme zorluğu çekiyor o halde adamı para istediğine pişman ettiler.

Kendisini bir kenara çekip para vermeyi düşündüm ama ters cevap alırım diye cesaret edemedim belki dedim buradan sürekli sosyal yardım alıyordur ben teklif edersem ben dilencimiyim diye cevap verir diye çekindim söyleyemedim. ve ben ondan önce Belediye'den ayrıldım para alıp alamadığını bilemiyorum.

Halil ALBAYRAK; Tarlada, İnşaat'ta, vs..... yerlerde çalışırken düşmedi bu hale Samsunspor tarihinin en acı olayının yaşandığı kazada sakat kaldı onu bu hale dilenci durumuna düşüren sadece yönetim değil tüm Samsun utanması lazım..........

eLLis

Yazıklar olsun insanların bu vefasızlığına keşke konuşsaydın belki aramızda bir şeyler toplayabilirdik onlar bu takıma emek verdi bunları sindiremiyorum...

Akyol

Geçmişine sahip çıkmayanlar geleceğine nasıl sahip çıkacaklar? Yazıklar olsun böyle işe :( >:(

Oflu

Kökünü ve dalini begenmeyen meyve olmadan cürür. Bu insanlar bizim bir nevi atalarimiz!

Tribün_ali

Onlar bu takımın gazileri şehitleri gercek samsunlu samsunsporlular bizim bütün belediye başkanalrımız yobaz  samsunsporlu belediye başkanı olsa ölemi olurdu onun aylığa baglardı işte sahpsiz şehrin sahipsiz takımı ve taraftarları  samsunsporlunun samsunsporludan başka dostu yoktur

YaSeF55

harbiden utanç verici okurken bile tüylerim diken diken oldu :( :'( :'(