ne yaptın şahin eker

Başlatan METE_55, 15 Mayıs 2009, 08:38:54

« önceki - sonraki »

METE_55

günaydın samsunlu ve samsunsporlu arkadaşlarım samsunda yapılan türkiye bayanlar genç takımlar basketbol şampiyonasına giden bazı arkadaşlarımla konuşurken birşey dikkatimi çekti ve gerçekten onlarda çok üzülmüş açıkcası bende bir samsunspor ve samsun basket taraftarı olarak kahroldum neymi bizi üzen bizleri 1 yıl boyunca mutlu eden bayan basketinin tarihinde ligde kendi sahasında hiç bir rakibe geçit vermeyen imparator hocamız cantuğ hocanın sporcuları olan ve bizleri sürekli sevinç göz yaşlarına boğan potanın prenseslerinin resimleri ve takım posteri neden salondan indirildi çok merak ediyorum ya allah aşkına gençlik spor ilmüdürü sayın (ŞAHİN EKER) biz samsunda birlik ve beraberliği sağlamaya çalışırken bu senin yaptığın ne anlama geliyor  o resimler 3 gün daha orada kalsaydıda gençlerde o resimleri görseler ve bize hayranlık duysalardı zorunamı giderdi lütfen bunu açıklarmısın sayın eker.....

pitbul055

trabzonluysa zoruna gitmiştir

Ertuğrul Sağlam

Benim Samsunumda makam mevki sahibi olan kişiler hep memur zihniyetli ve yaptıkları işin ambiansını çekiciliğini güzelliğini düşünmezler biz Samsuns halkını gururlandıracak bir olaya imzasını atmazlar onlara kanun neyi emrediyorsa onun haricinde birşey yapmazlar bu bizim kaderimiz neyapalım

METE_55

artık kaderimizi biz büyük samsunspor taraftarları kendileri çizecektir çünkü yeter madara oluyoruz artık çünkü bizim tek sevdamız (55)

METE_55

evet sevgili bakanım sayın vekillerimiz lütfen bu samsun düşmanını alın bu görevden çünkü ben 13 yaşındaydım bu adam oradaydı bugün 31 yaşındayım hala orada ne hükümetler yıkıldı ama eker hala o koltukta lütfen artık o koltuğa samsun sevdalısı birini oturtun...