Bu Kente Yakışmıyor Bank Asya Birinci Ligi

Başlatan BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR, 28 Şubat 2009, 22:18:53

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

28 Şubat 2009, 22:18:53 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 02:11:22 samsuni
Arkadaşlar Samsunumuz En Güzel Başarılara En Güzel Günlere Layık.Koskoca Karadenizin En Büyük Ve Türkiyenin Sayılı Şehirlerinden Samsunumuz Süper Ligde Olmaya Layık.Bakın Bizim Bir İlk Adım Bir Atakum Kadar Dahi Olmayan Trabzon Dört Büyükler Arasında Anılıyor Ve Şampiyonluğa Oynuyor(İnşallah Olamayacak).Nedenlerini Hiç Düşündünüzmü.Ben Bir İki Örnek Vereyim.Öncelikle Bizim Milletvekillerimiz Öz Samsunlu Değil.Ya Trabzonlu Ya Ordulu Yada Giresunlu.Hal Böyle Olunca Bırakın Samsun Sporumuza Maddi Ve Manevi Destek Vermeyi,Kentimize Yatırım Dahi Yaptırmıyorlar.Yapılacak Olanlarıda Memleketlerine Kaydırıyorlar.Aynı Şekilde İş Adamlarımızda Öyle.Samsunda Otur Samsunda Ticaret Yap Adını Şanını Samsunda Duyur Ama Kentimize Ve Markası Olan Samsunsporumuza Yüz Çevir.Bu Hakmı Yani.O Zaman Samsunlu Olmayan Gitsin Memleketlerine.Biz Bu Toprağın Öz Çocukları Olarak İyi Gündede Kötü Gündede Yanında Olacağız Samsunsporumuzun.Bu Aradada Başkanımıza Ve Yönetimimize Minnettarız.Futbolcularımızın Bir Kısım Alacaklarını Ve Primlerini Dağıtmışlar.Yoğun Bir Para Arama Trafiğinden Sonra Para Bulmuşlar Biraz.İşte Gerçek Samsunlu Bu Değerli Ve Altın Yürekli İnsanlardır.Yarın Herkesi Orduya 'Ordunun Derelerini'türküsünü Söylemeye Davet Ediyorum.7 Gol Atmayalımda 1 Golo Olsun 3 Puan Bizim Olsun Farketmez.Allah Tüm Futbolcularımızın Ve Yöneticilerimizin Yar Ve Yardımcısı Olsun...Amin

Değerli Samsunsporlu üyemiz, foruma hoşgeldiniz. Lütfen bundan sonra küçük harflerle yazalım.
Teşekkürler
Forum Yönetimi

yaman55

red_white

arkadaşım öncelikle hoşgeldin yenisin sanırım  yanlış yere açmışsın başlığı yöneticimiz birazdan taşır

germencisse

CeLiL_55

h.g Bank Asya Samsunspor'a hiçmi hiçç yakışmıyor çıkalım artık Süper Lig'e !

never.55

kardeşim yazılarında haklısın.ancak benım butun son yazılarım artık yonetım aleyhıne oluyo sanırım bıraz ancak belkı onlar belkı bı başklaları sorumlu buna ancak olan futbolculara oluyo.içerde bulunan kasımpaşa maçında bu yana alınmış butun maçların prımlerı duruyo ve alınan bişe yok gazetelerde yazılanların doğru olmağını bılıyoruz.çunku samsunda yaşıyoruz.az çok içindeyız.daha aylık peşinat taksıtı maçbaşı nı bırakın prım odeyemezken bu takımdan bu kadarını bıle almak gerçekden önemlı.diğe soyledıklerının sonuna kadar yanındayız.bu ulkdede boyle bı futbol şehrı yok boyle futbol kulturu olan şehır yok.ama acınacak haldeyız yazıklar olsun bu hale getıren herkese

METE_55

bu şehire bank asya birinciligi yakışmıyorsa evet yakışmıyorda artık utanıyorum  dünde dediğim gibi samsunsporlu aslan kardeşlerim,arkadaşlarım,abilerim, haydi daha niye duruyoruzki  bakın siyasi partiler bile seçim kazanmak için meydanlara düştüler  ve neler yapıyolar ne varki bunda o zaman biz niye duruyoruzki dünde demiştim haydi samsunsporu seviyorum diyen herkez pazargünü saat.13.30 da stada bolu maçına bu takıma ve şehre sahip çıkmayanları pretesto etmeye hemde 10 binler olsun stadda görsün bakalım YSY  efendi bu taraftarın büyük pretestosunu...55, unutmayalımki bizim tek sevdamız samsunspor..

kaptan 55

bir şehir siyasileriyle,bürokratlarıyla,büyükşehir ve alt belediyeleriyle,işadamlarıyla,kurum kuruluşlarıyla,sivil yönetimleriyle bu kadar mı kopuk olur ya çok merak ediyorum deği TÜRKİYE'de dünyada başka bir şehir varmıdır birbirinden bu kadar kopuk olan?potansiyel desen en üst düzeyde,taraftar desen onbinler arkanda ama gelgelelimki sahipsizlik,bananecilik almış başını gidiyor bide şehrin dinamik yerlerinde görev yapanlar genelde trabrumlu olduğundan şehrin en önemli markası olan SAMSUNSPORumuz kaderine terk edilmiş durumda ama ben inanıyorum ki biz bu birlikteliği 85-86 örneği gibi sağlarsak değil ilçemiz kadar olan Trabzon istanbul saltanatını bile yıkan bir SAMSUNSPORçıkabilir ortaya.yeterki bu birlik sağlansın ama nerde.....????