1- Mahmut Ertuğrul Taşkıran

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:27:09

« önceki - sonraki »

nomak55

fenerde Volkan ve Mert varken bu kaleciye hiç şans gelmez zaten kendiside ntvsporda twitter hesabında oynamadan olmaz bu iş diye bişey yazmış yoksa bu kaleciyi fb verirmi bize sanıyorsunuz adamların volka haricinde iki tane taş gibi kalecisi var belli olmaz bakarsınız Ertuğrul kardeşimiz çok iyi performans sergiler kendiside volkan ve mertin arkasında kalmak istemez bizde oynamak ister o zaman bonservisi alınır bi şekilde, bence çok iyi bir kaleci gibi gözüktü daha ilk maçı olmasına rağmen. itoş maçında dikkatle izleyecem kendisini inş. beklentilerimizi karşılar bir genç futbolcu kazanırız ayrıca adının Ertuğrul olması bence bize daha bi yakıştı gibi geldi bide müjdat lazım bize o zaman kadro tamam :D

Gorkem

Burak

Madem 1 Numaralı formayı aldın hakkını ver bakalım  :ok

twitter

şu maçı kazandır.. allahın kulu alamaz seni o kaleden
hadi koçumm

oguz_5528

Bugün taraftarın gözünde değerin 10 katına çıkabilir kendini gösterme zamanı

samuray

banada öyle geliyor bu maç ertuğrulun maçı olabilir kaleyi bi dahada bırakmaz inşallah niye alındı diyenlere daha üçüncü haftada cvp işte

ahmetsefa55

harikaydın kardeşim hep böyle devam et , forma senin hakkın

mimar55

bu maç sana
>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

lucarelli

Ellerine sağlık. Bugün iyi idim, başarılarının devamını dilerim....

berusa55

Çok beğendim. Sağlam duruyor kalede ve soğukkanlı. İlerleyen maçlarda da kalemizi korumaya devam etmesi dileğiyle...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Burak - 21 Eylül 2011, 11:31:00
Madem 1 Numaralı formayı aldın hakkını ver bakalım  :ok

verdi be kardeşim. yaşına ve maç tecrübesi eksikliğine rağmen bence başarılıydı..
yapması gerekeni yaptı.tutulacak topu tuttu yenilecek golü yedi..
inşallah daha iyi olur..   :_nazar

sadece55

En azından 19 yaşında çocuk hata yaparsa yapsın...İyi bir kaleci geliyor dedirtti bugünn

5trawberry

Aferin kardeşim, çok iyiydin.
Tekrarları izledim, bitiş düdüğünün ardından gözlerindeki sevinç herşeyi anlatıyordu.
Yediğin golde yapacak bişeyin yoktu, direkten dönen topa da dokunmasan ağlara gidecekti.
Teşekkürler bir puanda emeğinin büyük olduğu için.

LisandroLopez

Milli takım kalesini yıllardır Fb liler korur.. Düşünün bu adam Fb nin 4.kalecisi.. Gerçekten formanın hakkını verdi.
BANA KALIRSA AHMET'İDE KESTİ.

emre

Gel sen bizim ol Ertuğrul.

imzala 4-5 yıl 40 bin kadının bağırmasına benzemez maratonun bağırması :)