Samsunspor'la İlgili Özdeyişler ( Vecizeler )

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Ocak 2011, 21:47:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

25 Ocak 2011, 21:47:38 Son düzenlenme: 26 Ocak 2011, 18:26:56 samsuni
Bu başlıkta Samsunspor'umuzla ilgili vecizeleri paylaşalım.

Başlıyorum.

Başka diye soranlara inat; sadece Samsunspor!
M. Teoman Taş

Bana göre asıl renk aşkı, deplasmana 50 kişiyle de olsa gidenlerin, sesi duyulmasa da bağıranların, inadına şehrimin takımı diyenlerin aşkıdır. Diğerlerininki olsa olsa özentidir. Basitliktir.
M. Teoman Taş

Ben Trabzonluyum ama Samsunspor ile Trabzonspor 100 tane maç yapsa, 100'ünde de Samsunspor yensin isterim. Çünkü ben Samsunsporlu Temel'im.
Karadenizin İlk A Milli Futbolcusu Temel Keskindemir

Bir Sevdadır Samsunspor
Nuri Asan

Beyler sizden şampiyonluk istemiyorum. Trabzonspor ligi kaçıncı sırada bitirirse siz onun üstünde bitirin. Diyelim ki onlar küme düştü, biz de düşeceksek ile üstlerinde düşelim.

Hasbi Menteşoğlu - Samsunspor Eski Başkanlarından

europe_55

Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda...

Mehmet Yılmaz

Musti

"Geçmişte futbol oynayarak belirli başarılara imza atanlar eğer bugün kamuoyunda yeterli saygınlığa sahip değilse, örnek model olma vasfını yitirmişse bırakın kulüpte görev almayı, kapısından bile içeri girememelidir."

Fatih Uraz

kaptan 55

Beyler sizden şampiyonluk istemiyorum. Trabzonspor ligi kaçıncı sırada bitirirse siz onun üstünde bitirin. Diyelim ki onlar küme düştü, biz de düşeceksek ile üstlerinde düşelim.

adama boşuna AĞA dememişler..

babasamsunlu

Özledik Büyük Başkan Şimdi Değilse Ne zaman...  8) 8) 8)

Samsunsporluluk bizim kaderimiz; terk edilemez, vaz geçilemez bir sevdadır!  ;) ;) ;)

Sercan

"Biz önceden 1-0 veya 2-1 gibi yendiğimiz zaman staddan üzgün ayrılırdık.."

bir akrabam :)

maço

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 26 Ocak 2011, 13:55:49
"Biz önceden 1-0 veya 2-1 gibi yendiğimiz zaman staddan üzgün ayrılırdık.."

bir akrabam :)

ilk 15 dk gol gelmediyse noluyo lan derdik

Babam  :)

Ollivanders

Alıntı yapılan: maço - 26 Ocak 2011, 14:03:20
ilk 15 dk gol gelmediyse noluyo lan derdik

Babam  :)

Bende bunu yazacaktım :) Hatta homurdanmaya başlarlarmış :)

babasamsunlu

Hiç unutmuyorum ikinci ligdeyiz ..Akcaabatı 5-0 yenmişiz ben çocuk aklımla çok mutlu mesut staddan çıkarken adamın biri bağırıyor
-a.q. 10-0 lık maçı 5-0 zorla bitirdiler..a.q. sizin oynadığınız topun  .:.:. .:.:. .:.:. .:.:.

Böyle bir zihniyetin  ahını çekiyoruz başka bir şey değil  :D :D :D :D

FaTiH_HaN

Tanju ceza sahasında topla buluştuğunda gol diye ayağa kalkardık. sırtı kaleye dönükmüş, açısını kaybetmiş hiç farketmezdi.

Babam :)

mehmet yılmaz

Ben sadece Samsunspor maçının sonucunu soruyorum; golü kim attı diye sormam. Çünkü bilirim ki Tanju atmıştır!

Metin Oktay

mehmet yılmaz

Futbolu hiç sevmedim ama Samsunspor'u çok sevdim. Bir Mustafa Kemal'den bir de Samsunspor'dan asla vaz geçmem.

Vural Korkmaz

Samsunspor'da yönetici olmasa idim, mesleğimde çok daha farklı yerlere gelebilirdim, bir sürü evim, arabam olur, çok para kazanabilirdim. Çok şey kaybettim o sebeple. Ancak geriye dönüp,pişman mıyım diye sorduğumda; "asla" diyorum. Çünkü ben Samsunsporluyum!

Tarık Kaptan - Samsunspor'un unutulmaz yöneticisi

Ayberk

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Ocak 2011, 18:29:29
Samsunspor'da yönetici olmasa idim, mesleğimde çok daha farklı yerlere gelebilirdim, bir sürü evim, arabam olur, çok para kazanabilirdim. Çok şey kaybettim o sebeple. Ancak geriye dönüp,pişman mıyım diye sorduğumda; "asla" diyorum. Çünkü ben Samsunsporluyum!

Tarık Kaptan - Samsunspor'un unutulmaz yöneticisi

Yolundan ilerliyoruz :)

Gorkem

Hasbi Menteşoğlu - Samsunspor Eski Başkanlarından

süperrrrr

King Of The North

4-0 lık fener galibiyetlerinden sonra "Arkayı fenerleyelim beyler"
Samsunlu ve Samsunsporlu dolmuşcular (80 li yıllar)