TFF 1. LİG 2020/2021 6. HAFTA | Eskişehirspor 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Lusage, 17 Ekim 2020, 22:03:58

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Nuri Asan

Şu haftaya kadar twitter tayfa gibi takımı eleştirmeyelim, sabır edelim dedim ama twitter eleştirici tayfa haklıymış. kadro mühendisi ne ola bu arada. Ben daha iyi takım kurardım.

GurbetciFanatik

5trawberry

Nadir'i elestiriyosunuz ama adam net  üç pas verdi alın da atın diye.

KocumVolkan

fanatik samsunsporlu

Milletin golcüleri çatır çatır gol atıyor.Bize de almışlar bir öküz  kıçını kaldıramıyor.Forvetler karşı karşıya kaçırıyor.Topa vuracakken düşüyorlar.Elleri ayaklarına dolaşıyor.Yabancılar dersen ayrı alem.Gelişim gösterir diye alınan genç yamegaho maçı kurtarıyor.Bu rezilliği Ertuğrul hoca açıklamalı.Kovidle,sakatlıkla açıklanacak durum değil bu.Transferler berbat maalesef Boli hariç. Saviçeviç'ten beklentimiz var. Ama çok güçsüz o da.

Nuri Asan

Benimki genel eleştiri,hepsine. Burak Çalık hariç. Ama Nadir de o golü atmalıydı be arkadaş. Vur topa del la fileyi

Nuri Asan

nadirin kaçırdığı golleri şu forumda herkes atar.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: 5trawberry - 20 Ekim 2020, 21:02:16Nadir'i elestiriyosunuz ama adam net  üç pas verdi alın da atın diye.

Dogru diyor Nadirim öyledir 🤣🤣
Bilerek atmadi Nadirim büyük maçlarin adamı o.
Bana göre yıldız 🤣

adige73

Nadire çok yükleniyor gibi önemli olan gol pozisyonuna girebilmek bir olmadı iki olmadı üçüncüde şeytanın bacağını kuracaktır ve ondan sonra kendini bulacaktır bence Ahmethan dan daha iyi bir forvet

Nuri Asan

inş. dediğin gibidir hocam.

bu arada fark ettiniz mi çok eleştirilen ilyas 2'dir takımı kurtardı.

KocumVolkan

Boşverin bu maçı ya :D Aldık 3 puanı. Keçiören maçında akkoyun karakoyun belli olur (covid izin verirse).

elexir

Yazık her hafta daha iyi olacağımıza biz daha kötüye gidiyoruz böyle rezil futbol olmaz 2. Amatör kümede daha iyi top oynuyorlar kör dövüşü gibi kimse ne yaptığını bilmiyor bir ara bunlar futbol oynamayı unutmuş dedim utanmasa karşı kaleden bizim kaleye geri pas yapacaklar bir bizde görüyorum bu kadar geri pas çok ilginç bizimkilerin ne oynadığını çözemedim inşallah Ertuğrul hoca çözer

Nuri Asan

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 20 Ekim 2020, 21:15:15Boşverin bu maçı ya :D Aldık 3 puanı. Keçiören maçında akkoyun karakoyun belli olur (covid izin verirse).

Keçi bizi var ya hallaç pamuğuna çevirir.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 20 Ekim 2020, 21:17:45Keçi bizi var ya hallaç pamuğuna çevirir.

Abi, dün dündür bugün bugündür :D Cumartesi bambaşka şartlar olacak inş. Moralleri bozmayalım. :D