TFF 1.LİG 2020-2021 12. HAFTA | Balıkesirspor - SAMSUNSPOR'umuz (Erteleme Maçı)

Başlatan ali ihsan, 30 Kasım 2020, 14:02:41

« önceki - sonraki »

isyan

Ilk yari bitti anlasilan. Ben önümüzdeki maclardan fazla puan beklemiyorum. Ilk 6 dan kopmayalim yeter

Lusage

Yalçın'ı kesmek için bu kadar beklemeseydin hocam. Daha vaktimiz vardı.. Biraz daha takımın içine edeydi..

Balıkesir'de İsmail Yüksek ve Ezeh'e dikkat ederiz umarım..

eprianu

Şimdiden Allah herkese sabır versin. Önceki maça göre sadece Yalçın yok sanırım. Doğru karar ama bence kadroda daha fazla revizyon olmalıydı. İnşallah Burak Çalık'ı 60. dakikada falan oyundan alır. Gerçekten çekilmiyor artık. Ben şahsen bu maç için tüm umudumu yitirdim. İnşallah yanılırım...

GurbetciFanatik

jean

Bu enes beinsporla anlamami imzaladi acaba her mactan once muhakkak roportaj veriyor

cakir55

Bu macı kazanmama ihtimalleri yok Başkan neşteri vurmuş.
Suit odalar da kalmak yerine 5er 6şarlı odalarda kalmışlar milyonluk topçularımız az bile yapmış başkan.

GurbetciFanatik

Kacirin aslanlarim rahat olun.
Biktim yeminle her hafta ayni şeyleri yazmaya.
Abi bunu ordan disariya atmak bir kabiliyet işidir

GurbetciFanatik

_SoN_

Nadir golü atıp hepimize mj göndermeyi ihmal etmedi, kulaklarını tıkayıp.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: _SoN_ - 15 Aralık 2020, 19:22:09Nadir golü atıp hepimize mj göndermeyi ihmal etmedi, kulaklarını tıkayıp.

Bosuna tikamasin kulaklarini
Isterse 5 tane atsin
13 hafta nerfeydi 1 macla bize mesaj gönderemez o

emrealtinsk

Sadece Samsunspor

eprianu

Alıntı yapılan: _SoN_ - 15 Aralık 2020, 19:22:09Nadir golü atıp hepimize mj göndermeyi ihmal etmedi, kulaklarını tıkayıp.

İşini yapmıyor diye eleştirdiğimiz adam işini yapınca bize gönderme yapıyor. Türkiye'ye hoş geldiniz. :D

Neyse gol atsın ve puan kazandırsın, kulaklarını tıkamasına razıyız.

s_uzunkaya

Spikere sıkı tembih yapılmış herhalde. Futbolcularımızı, takımımızı pohpohlayıp duroyur 😂

Sadece Samsunspor

Siz gol atinda sikinti yok istersen poponuza tipa takin.

En azindan mucadele ediyor butun takim bu bile gelisme