Bank Asya 1.Lig, 28.Hafta | Malatyaspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 23 Mart 2008, 16:03:41

« önceki - sonraki »

jean

helal be samsunspor hic umudum olmadigi bir maci aldi vallahi bravo mallari gecen sene sampiyonluktan ettik bu senede iki macta yendik cok saheneyiz emre balak 'sercan'sefa'ramazan'turgut 5 tane gencimiz forumda bir kac yil sonra samsunspor saglam bir sekilde geliyor tahminim

King Of The North

31 Mart 2008, 00:13:23 #1141 Son düzenlenme: 31 Mart 2008, 01:04:06 berusa55
Aynı MALLara yenilerek de küme düştük,hatta geçen yıl orda yapılanları daha kimse unutmadı.

O sene, 1 hafta sonra da alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste dercesine kendileri de düstüler!

kumkoylu ahmet

SAMSUNLU olmak Bir Baska hele SAMSUNSPORLU olmak bambaska......
Ahmet
Hollanda

GençKozluklu

Bugün mükemmeldi. Hep böyle devam. Bu çocuklar isteyince oluyor. Celil'iğn bu takıma katkısı çok özel. Aferin Celil. Sen bu takımda beyefendiliğinle çok şey verdin vermeye devam ediyorsun. Allah yolunu açık etsin.

Saygılarımla

son nefes55

her şey çok güzelde şimdi herkes akk ulann akk deyip 2.yarının başında kaçan puanlara yanmayanmı var acaba ordan 2galibiyet alsaydık( ist. kocaeli karşıyaka) artık play offlarda derdik play offlara oynuyoz bile değil

SaMsUnSpOr 55

pitbul055

METE

beylerr allahınıza gurban hemen koyun bulun bşey yapın yaww şu macın vdeosunu... :D :D :D

Kadir ÇELEBİ

01 Nisan 2008, 13:10:35 #1148 Son düzenlenme: 01 Nisan 2008, 13:39:49 berusa55

31Mart2008 Pazartesi
Fanatik Gazetesi

Lazoli

walla bu MALatya galibiyeti cok süper oldu be yaw ;D 4 köse oldum walla hatta 44 köse oldum  ;D aman tanrim bu ne böyle bakin lan kaplan kedi olmus kaciyo tutun lan tutun kacmasin daha yapacaklarim varr ;D bu ne güzel bisii allahim yarabbim tüm ümitler tükenmisken 4te 4 yani 44 ;) cok süper bisii walla

ama saka bi yana arkadaslar play-off ümitlerine kapilmayalim bence cünkü 7 puan fark var kalan mac sayisida 6. o yüzden siniflari zorlayabiliriz ama cok fazla ümitlere kapilmayalim bence.

bu arada furbolculara tesekkürler hepsini alinlarindan öpüyorum. hepsini kutluyorum

berusa55

Saat 21'de bjk tv'de Bank Asya 1.Lig Özel Programı var.

Uydusu olan arkadaslar macın görüntülerini burdan izleyebilirler.

jean

abiler youtube da yokmu mac ozeti bakamiyoruz dogru durust yav

nomak55

02 Nisan 2008, 01:27:03 #1153 Son düzenlenme: 02 Nisan 2008, 01:29:54 berusa55
http://www.cnnturk.com/VIDEO/index.asp?vid=4435
burada ozet goruntuleri veriyorlar ama ne zaman yuklenir bilmiyorum en son mardin macı vardı

@nomak55
Çarsamba günü veya en geç persembe günü en son videolar ekleniyor.

kumkoylu ahmet

arkadaslar usan cnnturk.comda var ama izlenemiyor
bizlerde heycanla bekliyoruz.