Bank Asya 1.Lig, 28.Hafta | Malatyaspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 23 Mart 2008, 16:03:41

« önceki - sonraki »

Recep

allahım sen bizi utandırma
benim samsun um her şeyin en iyisine layık
birde bunu samsunun siyasetçileri ile ileri gelenleri birazcık anlaya bilse
o zaman bizi kimse tutamaz

maviay55

75 sayfa yazı yazılmış..bu ne şiddet  :P

tbrk ediyorum samsunsporum güldürdü yüzümüzü yine mal-lara ii bi ders oldu..her zaman her yerde en büyük samsun

durgun

O kadar sölerdim play-off oynama şansımız var diye yok ya derlerdi küme düşmeyelim yeter derlerdi bu takıma 1. lig bile az süper lige bi kanca takalım sonra gerisi gelicek bu arada yarın bizim sınıftaki malatyalı arkadaşla dalga geçicem :D:D

malatyaya böyle :D

samsunmania

Arkadaşlar, dşarıdan yeni geldim.Hayatımda ilk defa nasıl olsa yenmişizdir diye maç sonucunu arkadaşlara telefon açıp  öğrenmedim bile. Anlamsız bir rahatlık vardı üzerimde. Malum olmuş demek galibiyetimiz. Oyuncularımızı ve siz taraftarlarımızı yürekten kutluyorum. En büyük Samsunspor.

veis

yk55

Alıntı yapılan: yk55 - 30 Mart 2008, 12:23:43
valla arkadaşlar şu anda sanki yenmiş gibi moralim çok yüksek. içimde öyle bir his var. inşaalah moralim bozulmaz.

demekki bu maçı alacağımız aynı benim gibi herkesin içine doğmuş. önümüz açık arkadaşlar umarım bu hafta takımı desteklemeye herkes gider.

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: maviay55 - 30 Mart 2008, 17:41:41
75 sayfa yazı yazılmış..bu ne şiddet  :P

tbrk ediyorum samsunsporum güldürdü yüzümüzü yine mal-lara ii bi ders oldu..her zaman her yerde en büyük samsun

bugün hemde 217 kişi online old

King Of The North

Evet samsunspor.biz ailesine ilgi de artmış oldu,ilk defa bir maç başlığını bu kadar ezici bir sayıyla mesaj yazılmış gördüm gurur duydum.MALları yenerek büyük bir iş yaptılar üstelik 20 dakika 10 kişiyle.Biz bunu çok sık yapmaya başladık.Gelsin de durdursun bizi medeniyet görmemiş es esler.

SaMsUnSpOr 55

US

macı takıp edemedim ama helala olsun aslanlar bee nası da yandik mallarıı..

YaşarDoğu

misafir

gerçekten güzel bir galibiyet yıllar sonra ilk defa üst üste 4 galibiyet oldu.özellikle liğin ikinci yarısı ile başlayan başarız tablo olmasa belki şuan play ofu garantilemiş bile olurduk ama artık geçmişe yanmak değil önümüzdeki maçları alıp diğer rakiplerin puan kaybetmelerini bekleyecegiz.

King Of The North

Diyar ve Erciyes bugün kazanmasa umutlarım daha sağlam olacaktı ama puan farkı korunmuş oldu.Es es ve Kartal maçından alacağımız 6 puanla Diyar ile final oynarız gibi geliyor bana.

körfez55

MALatya taraftarları takıımızn otobüsünü taşlamışlr camları falan patlatmışlar yediremediler galiba kolaymı 2 maçta 6 puan aldık adamlardan kuyruk acıları depreşti..