Bank Asya 1.Lig, 28.Hafta | Malatyaspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 23 Mart 2008, 16:03:41

« önceki - sonraki »

SaMsUnSpOr 55

28.HAFTA | MALATYASPOR - SAMSUNSPOR

Tarih: 30/03/2008
Saat:14:00
Yer:Malatya İnönü

Yorum: 3 de 3 yaptık malatyayı evinde yeneceğiz

veis

eee artık son kurban malatyaspor olsun arkadaşlar.

samsunmania

körfez55

sercan celil feridun serkan sefa emre turgut.... tam kadro çıkacağımız maçta en az 1 puan alırız diyorum.ama en korkutğum maçların başında gelio MALatya.

veis

ben malatyadan asla çekinmiyorum geçen senede gitdik puan alıp geldik hemde en diri oldukları zamanda şimdi biz kozlar bizim elimizde mardin antep elazıg doguyu fethediyor samsunum benim.

Kadir ÇELEBİ

Mac ortada gorunen bir mac bizim yakalamıs oldugumuz bu hava artık istikrara donusmeli futbolcularımız artık ozguven kazandılar alıcaz bu macı...

veis

ama istikrardan yanayım bende sen antepi elazıgı ve mardini yen malatyaya puan verirsen doguya ayıp olmazmı nekadar ayıp. :P

KırmızıBeyaz

MALatyalılara patron kim bir kez daha gösterme zamanı geldi! Ezikler! Bu maçı alacağımıza inanıyorum. İnşallah seneye bu kadroyu korur ve orta saha ve forvet e bir kaç yerinde transfer yapıldımı bu ruhla seneye asıl yerimiz olan SüperLig deyiz. Her zaman söylemişimdir biz burada misafiriz... Asıl evimiz SüperLig bu şehre  bu taraftara bu stad a da zaten bu yakışır
Selamlar

veis

Alıntı yapılan: KırmızıBeyaz - 23 Mart 2008, 16:23:32
MALatyalılara patron kim bir kez daha gösterme zamanı geldi! Ezikler! Bu maçı alacağımıza inanıyorum. İnşallah seneye bu kadroyu korur ve orta saha ve forvet e bir kaç yerinde transfer yapıldımı bu ruhla seneye asıl yerimiz olan SüperLig deyiz. Her zaman söylemişimdir biz burada misafiriz... Asıl evimiz SüperLig bu şehre  bu taraftara bu stad a da zaten bu yakışır
Selamlar

katılıyorum bizim yerimiz süperlig çünkü biz taraftarıyla takımıyla süper bi takımız.

körfez55

bence 1 puan da alsak esesten alacağımız 3 puanla çok iyi olur..beraberliğe de razıyım ama 3 puan muhteşem olur.

veis

bu saatden sonra 1 puanda neymiş kuzey vallaha kötü alışdık 3 e allah izin verirse 3 puan almaya gidiyoruz malatyaya.

körfez55

dediler gibi istiyorum 3 puanı ama ne bilim korkuyorum MALatyadan ama inşallah kazanıcazzz..

furkan5534

malatyada 2 mactır kazanıo ınsallah kazanırız.Hecan Var bırasda belkı playoff a kalırız nekadar  mucıze olsada Umudum %1 olsada var .. :(

furkan5534

Malatyayı yenersek kısır mac olur 1-0 , 2-1 gıbı

SaMsUnSpOr 55