Bank Asya1.Lig 27.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 0 Mardinspor ( fotolar sf. 38'de.)

Başlatan MeL_55, 16 Mart 2008, 16:48:21

« önceki - sonraki »

maço

guzel bı galıbıyet oldu devamı gelır ınsallah

foto beklıyoruz mactan

maço

abı maraton ustu actılarmı samsuni abı bılgı verırsen sevınırım yoksa sadece altmı altın doluluk oranı nasıldı o heycanı bızle paylasırsan sevınırım :D

mehmet yılmaz

23 Mart 2008, 19:26:23 #557 Son düzenlenme: 29 Mart 2008, 12:13:27 samsunspor1965
Maalesef açmadılar yine
Ben de o hevesle gittim ama :(

Eski maraton komple dolu idi bu arada

Yalnızca BİZ

Harika maç oldu. RAhatla izlediğim bir maç oldu. Stress yoktu, dert yoktu, tasa yoktu. Sercan çok güven veriyor takıma. Turgut'un Caner'den çok iş yapacağı bariz bir şekilde görüldü. Turgut'un Serkan'la iyi bir uyum sağlayacağını düşünüyorum...

Lazoli

helal olsun walla samsuninin dedigi gibi özlemisiz sevinmeyi helal olsun. artik son maclarin hepsini kazanip sinirlari zorlamamiz gerekiyo. play offa gireriz demicem ama en azindan zorlamamiz lazim bence

cembaba

turgut bencede daha cok iş yapar. caner geziyor arkadaşlar sahada kesin olan bu yani.. herkesde gordu bugun.. :S bugunku mac cok guzeldi. tek kale oynadık. gollerın 2 side sercan dan geldi. ve cok guzel gollerdi tebrik ediyorum. takımımız inş. bi daha ki hafta malatyaspor u devirip daha üst sıralara cıkar. hepsinin yureklerine saglık.. ayaklarına saglık..

edmontdante

Günün özeti tek kelimelik. İMPARATOR CELİL.

Sercan'ın attığı 2.gol muhteşem.Öncesinde Celil'in yaptıklarıda en az gol kadar güzel.Tabiki ilk gol öncesinde 20 metreden attığı ve direkten dönen şutu da.

Serkan AYKUT'un bu durumuyla oyuna alınması bence de hataydı.8-10 hafta aktif spordan ayrı kalmak basit birşey değil.

Caner her zamanki gibi.Artık onu tutan taraftarlarımızda vazgeçtiler.

Maç uzun zamandır izlediğim hatta 3-4 sezondur en kötü maçlardan biriydi ama alınan 3 puan gerçekten çok önemli.

MeL_55

kac haftadir beri hep ayni formayi giyoruz. nedenini anliyamadim. beyaz formamiz var cubuklu formamiz var parcali var ?? zaten cubukluyu 2 mac giydik parcaliyi da 2 mac beyazi 2-3 mac giydik ve siyah 2 kere gerisi hep kirmizi giiydik.

edmontdante

İLK GOL GELİYOR.CELİL'İN BU POZİSYONDAKİ ŞUTU ÜST DİREKTEN DÖNÜYOR

DİREKTEN DÖNEN TOPU CANER ,SERCAN'A KAFAYLA İNDİRİYOR.TOP RESİMDE ARKADAKİ BAYRAK DİREĞİNE YAPIŞMIŞ VAZİYETTE GÖRÜNÜYOR.SERCAN KAFAYLA KALECİNİN SOLUNA VURUYOR

Çaðrý55

Resimler için çok sağolun.

Bu arada her şey iyi güzelde goalunitedde benim takım yani Olympic Samsun 85de yediği golle berabere kalmış yensek 32 puanla lideriz olacak iş değil çıldırmamak eldemi isyan var ama Allaha değil :)

edmontdante

MeL_55

Alıntı yapılan: Çağrı55 - 23 Mart 2008, 20:53:32
Resimler için çok sağolun.

Bu arada her şey iyi güzelde goalunitedde benim takım yani Olympic Samsun 85de yediği golle berabere kalmış yensek 32 puanla lideriz olacak iş değil çıldırmamak eldemi isyan var ama Allaha değil :)

cagri bende simdi üye oldum :)

Çaðrý55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 23 Mart 2008, 20:58:03
cagri bende simdi üye oldum :)
Hayırlı olsun üyeliğin :) ben 8.ligde başlamıştım şimdi beşteyim toplam 14 lig var 1.lige çıkaracam takımı inşallah benim takımı aratabilirsin olympic samsun die