Bank Asya 1.Lig, 22.Hafta | Orduspor 1 - 1 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 09 Şubat 2008, 15:54:20

« önceki - sonraki »

körfez55

orduyu pek sevmezdim ama bugün ordulu arkadaslar tribünde bizle beraberdi tşekkür ediyorum kendilerine...orduda bizi en iyi şekilde karşılayacaklardır.bize de düşen olanları bir kenara bırakıp iki komşuya yakıışır şekilde maç izlemek.

hakan55

ne kotu durum demı serkan yoksa yenılırız demek abı bu futbol 11 kısıyle oynanıo onların bızden fazlası yokkı ben anlıyamıyorum kavrıyamıyorum ama neyse bosverelm tabıkı orda olacagızz

harbisamsunsporlu5517

serkan oynarsa ve 4-3-3 taktıgıyle oynarsak maçı alırız aksı taktırde sonuç yıne husran

jean

ilk macta ikisi zaten bos penaltiydi ilk mac gecti artik bu maci verirsek kotu olur insallah aliriz deplasman yakin bir yer taraftarin cok olmasi lazim bu macta ben olsam simdiden hazirlardim kendimi oraya

CeLL-O

Bu maçı alırız taraftarımızda Ordu da gerekli desteği verecek zaten. Galibiyet bekliyoruz...

cembaba

HoliganSamSunLu

ordu yada yenilirsek iyiden iyiye küme düşmeme mücadelesi vereceğiz

yönetici

Orduspor maçından pek ümitli değilim.
Bu arada 3 maçta sıfır çeken ve bu işi götüremeyeceği zaten belli olan Muhammet Dilaver istifa etmiş. Yerine düşünülen isim ise 1985-87 arasının efsane takımında Tanju ile birlikte gol yükünü çeken golcü Orhan Kapucu. 4-0'lık Fener maçlarından birinde 3 gol birden yazmıştı. Samsunspor formasıyla A Milli de olmuştu.

Ayakta en solda...

Antalya kampında takımımızı ziyaret etmiş ve Samsunspor'u çok sevdiğini söylemişti.

körfez55

isabetli olmuş...inşallah orhan kapucu kurtuluşumuz olur...

Sadece Samsunspor

çok iyi olur bekliyoruz umarım adam gibi antreman yaptırırda takım sahada bir kurgu ile oynar - bu takım hiç taktik antreman yapmadan çıkıo heralde sahaya herkes kafasına göre oynuyor umarım bunu yeni hocamız düzeltir

METE

bence cok ısabetlı olmus ıns gelen her kımse cok cok ıyı vee pozıtıf bır hava verırde cıkmayı gectım dusmemeyı hedeflerız...kolpaelıne yenıldık zaten kıl oldum ..tmm ıstanbula,antalyaya,ercıyese yenıldınde bu adamlara nasıl yenılır ben anlamadım yaww offff offf ama genede ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR... :D

harbisamsunsporlu5517

suankı sonuçlara gore hersey dahada berbatlastı orduyuda yenemezsek 16.lıga dusuyoruz

erdem

orduya organizasyon olacak mı arkadaşlar?

harbisamsunsporlu5517

Elazığspor
3 - 1  Altay

Eskişehirspor  2 - 0
Malatyaspor

Giresunspor
2 - 2
G.Antep Bld.Spor

İstanbulspor
0 - 1
Orduspor

Kartalspor
2 - 2  Mardinspor

Sakaryaspor
0 - 0
Boluspor

Diyarbakırspor 1 0 - 1
Karşıyaka
şuan 14. sıraya geriledik iş ciddi kimse oralı olmazsa karadeniz enbuyuk şehri olan samsunun markası samsunsporumuzu daha kötu gunler bekler

Çaðrý55

daha önceden teknik direktörlük deneyimi varmı hayırlı olsun