Bank Asya 1.Lig, 22.Hafta | Orduspor 1 - 1 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 09 Şubat 2008, 15:54:20

« önceki - sonraki »

MeL_55

09 Şubat 2008, 15:54:20 Son düzenlenme: 03 Nisan 2008, 00:04:12 samsuni

22.Hafta | Orduspor - SAMSUNSPOR

Tarih :  17.02.2008 Pazar
Saat  : 13:00
Yer : Ordu 19 EYLÜL Stadi

Yorum : Artik Süper Lig hayal oldu. Mac yani Ölüm Kalim maci mecbur yenmemiz lazim. takimimiz kocaeli karsisinda iyi oynadi ama gol yok. serkan oyanarsa yeneriz, oynamazsa berabere biter. insallah yenilmeyiz.

SaMsUnSpOr 55

berusa55

ozkan17

küme düseriz ınsallahda kendı adamlarımızla gurula serfele oynarız artık..o.çlariindan kurtulalım artık!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Burak55

]Az Gayret EtSeLerde LiqDe kaLsak ... evLatLarı..[/

körfez55

METE

aga sanmıyorum baksana orduyu ılk macta bıle evımızde 7-5 yenmıstık bıde adamlar on kısı kalmıstı demekkı on kısı kalmasalrdı dusunemıyorum artık...neyse ınsallah allahın ıznıyle yenerız demekkden baska caremız yok herkes cöktu bugun yaa bu mılletı böle uzuyo bu takım işte... :-[

MeL_55

mete o macta kirmizi yemeden önce 3-0 mi ne öndeydik 6-0 olurdu kirmizi yediler uyandilar ozmanda 7-5 bitti iste

berusa55

serkan aykut yoksa galibyet yok. istatisklere bakalım bu sene yaptıgımız maclarda serkanın oynadıgı macları nerdeyse hiç kaybetmemişiz onun oynamadığı maclarda ise galibiyet sıfır!

METE

mel aga öle böle ıste pekı hadı onlar uyandı bızımkıler neden drumu cakmadılarmı adamlar ıkı tane daha atsalardı bıttıydık işte...

MeL_55

Meskenler

şimdiden gecmıs bu macıda yenılcen ne dersenız deyınn

Nuri Asan

Bu maç için yorum yapamayacağım sadece diyebileceğim tek şey sevdamız için Ordu'da olacağız pazar günü.Bugün Teoman Usta için özellikle Ordu'dan gelen 2 kardeşimiz vardı birisi Tribün Dergide yazan alucuralı  bugün sağolsunlar tribündede 90 dk desteklerini verdiler aralarında olamadım ama Beyaz polarlarıyla karşıdan belli oluyorlardı Pazar günü bizi karşılayacaklarını söylediler.Bu maçta yensekte yenilsekte tribün açısından ters bir şey olmasın yeter.

forzasamet

inşallah yeneriz ama çok korkmaya basladım artık çıkmayı bırak ligde kalmaya calışmamız lazım bundan sonra :'(

Çaðrý55

Alıntı yapılan: PiyanistOnur - 09 Şubat 2008, 19:07:24
Bu maç için yorum yapamayacağım sadece diyebileceğim tek şey sevdamız için Ordu'da olacağız pazar günü.Bugün Teoman Usta için özellikle Ordu'dan gelen 2 kardeşimiz vardı birisi Tribün Dergide yazan alucuralı  bugün sağolsunlar tribündede 90 dk desteklerini verdiler aralarında olamadım ama Beyaz polarlarıyla karşıdan belli oluyorlardı Pazar günü bizi karşılayacaklarını söylediler.Bu maçta yensekte yenilsekte tribün açısından ters bir şey olmasın yeter.
hatta bi ordulu arkadaşımıda ben davet etmiştim maça akıcılar atkısı vardı oda çoğu samsunludan daha fazla tezahürat etti  :-X ayaklarına sağlık hayırlı yolculuklar onlara