TFF 1.Lig, 20.Hafta | K.Erciyes - SAMSUNSPOR: 2-0

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Ocak 2008, 16:03:03

« önceki - sonraki »

MeL_55

AlıntıK.Erciyes çok rahat

TFF 1 Lig'de üst sıralara tırmanma mücadelesi veren K.Erciyesspor, 20. haftada mücadelesinde konuk ettiği Samsunspor'u 2-0 mağlup etmeyi başararak haftayı 3 puanla kapattı.

Bu sonucun ardından K.Erciyesspor puanını 33'e yükseltirken, Samsunspor 23 puanda kaldı.

KAYSERİ ERCİYESSPOR: 2 - SAMSUNSPOR: 0
Stat: Kayseri Atatürk
Hakemler: Serkan Çınar, Aykut Çakmak, Sami Gürel 

Kayseri Erciyesspor: Yusuf, Hüseyin, Kemal, Emrah (Dk. 72 Alaattin), Ramazan, Köksal (Dk. 87 Emre), Adem, Kazım, Ali Aliyev (Dk. 46 Turan), Kamil, İlhan   

Samsunspor: Ercüment, Vural (Dk. 26 Murat), Ramazan (Dk. 46 Emre), Hakkı, Can, Rodger, Ömür, Zafer (Dk. 62 Doğan), Fatih, İlker, Caner 

Sarı kartlar: Dk. 31 Ömür, Dk. 84 Hakkı (Samsunspor), Dk. 83 Köksal (Kayseri Erciyesspor)
Goller: Dk. 21 Emrah, Dk. 64 Turan (Kayseri Erciyesspor)

ozkan17

Bir defa zihniyetimizi degiştirelim arkadaslar.Bundan iki üç gün önce hangimizin puan umudu vardı ki;şimdi hepımız ateş püskürüyoruz..Yenılcegımız bir macdı,fark yemedık allahdan normal bır skorla yenıldık..Karsımızda her ne kadar ekonomısı lıga duzeyınde,kalıtesı sınırlı,yapabıleceklerı onceden bellı oyunculardan kurulu bir takım olsa bile oyuncularında bızlerde olmayan tek bir fark..''RUH''..Adamlar futbolcu ruhlarını en ust sevıyede sahaya yansıtıyolar..Sebebi ise cok acık ve net..Cunku ay bası geldıgınde bılıyolarki paraları hesaplarında,klub içine huzur yerınde beledıyerlı ve sehrın onde gelenleri arkalarında..Bunların hangısi bizde var??..O yüzden hıc bısey demeye hgakkımız yok oyunculara helal olsun onlara ki ozellıkle hakkıya cıktı adam gibi oynadılar o soguk havada eksi bilmem kac derecede adamın uzerındekı formaya bır  bakın ıstersenız...Dıcek baska bısey bulamıyorum..Küme duseriz dıyenler;SAMSUNSPOR küme DÜŞÜRÜLEMEZ!!!

MeL_55

arkadaslar simdi bu duruma okadar kötü bakmamak lazim. gecen sene 26 puanimiz vardi simdi ise 23 puan. yani arada 3 puan fark var. tamam ozman daha iyi kadromuz vardi diye düsünüyorum. ama serkan celil kenan oynarsa samsun galip geliyor. simdi 10 eksik le bu skor iyi oldugnu düsünüyorum. galip gelemezdik beraberlik beklide, ama malubiyet kesindi.

jean

saka maka dusme potasin agiiryoz bu boyle gitmez

veis

bir hafta önce genç ereni gaziye verdik adam bugün iki gol atmış intihar etmek istiyorum

red_white

harbisamsunsporlu5517

TFF 1.LİG 20.Hafta K.Erciyes-Samsunspor özetini indirmek için http://rapidshare.com/files/92548460/TFF_1.L__304_G_20.Hafta_K.Erciyes-Samsunspor.wmv.html                        TFF 1.LİG 20.Hafta K.Erciyes-Samsunspor özetini izlemek için   http://www.youtube.com/watch?v=XXkUTgwKaFA