TFF 1.LİG 2020-2021 18. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 0 Altay

Başlatan ata55, 13 Ocak 2021, 20:40:52

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 1.LİG 2020-2021 18. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Altay 

Tarih:
Saat:
18. Hafta
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
TRT Spor - Beinsport

24 Ocak haftası oynanacak maçın kesin günü henüz açıklanmadı. Ancak şimdiden konuşmaya başlayabiliriz.
Santrafor çözümü olmadı henüz.
Takımdaki bazı yüklerden de kurtulamadık, gitmediler.
Djedje ve Gökhan Karadeniz banko 11 çıkarlar ve güç katarlar bize.
Kritik bir maç.

_SoN_

İkinci yarıya ,böyle bir maçla, galibiyetle başlarsak çok iyi bir moral bulmuş oluruz, bu hava ile devam ederiz diye düşünüyorum.

Sol Açık

İlk devrenin son bölümünde de gördük, fikstürümüz zor başlıyor, son haftalarda rahatlıyor. Tüm takımların dönemsel yükselişleri fikstürde hemen hemen aynı bölümlere denk geldi. Çok hoşnutsuz olmamıza rağmen son 7 maçımızda 5 galibiyet 1 beraberlik aldık.

Özetle, son 6 haftaya iyi bir pozisyonda kendimizi atabilirsek Süper Lige çıkarız. Bunun için bence halen en ciddi rakiplerimiz Altay ve ADS. İkinci yarı her ikisi ile de içeride oynayacağız. Yani, en ciddi rakiplerimizden birisi ile içeride oynayacağımız çok önemli bir maç.

Sezon başında onlar çok daha avantajlıydılar ve iç sahada yenemediler. Şimdi ise bizim şansımızın daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Altay'ın son Bandırma maçını seyrettim, Bandırma Altay'ı perişan etti. İlk yarı sürklase etti, ikinci yarıda da oyunu rölantide bitirebildi, Altay'a hiç şans vermedi. Biz de yapabiliriz...

KocumVolkan

14 Ocak 2021, 11:04:41 #3 Son düzenlenme: 14 Ocak 2021, 11:29:53 KocumVolkan
Herkesin yeni hucumlarla oynayıp oynamayacağımızı merak ettiği maç.

ayrıca Altay maçından sonra Ümraniye deplasmanı ve evimizde Bandırma ile oynayacağız. 3 de 3 yapsak efsane olur.

jean

Ruyamda maci aldigimizi vede super lige ciktigimizi gordum

Stoper

İyi başlayıp iyi bitireceğiz.
Şampiyonluk istiyorsak böyle maçları almamız gerekiyor.

Elyesa

Tufan

cembaba

Maç haftasına girdik. Transferlerin de maç gününden 4 gün önce yetişmesi çok iyi oldu. Hocanın 11'i büyük ihtimal bellidir.

Nurullah

Erhan - Boli - Erkam - Kerem Can

Dje Dje
G. Karadeniz - Savicevic

Guido - Nadir - Yasin

Bu 11'i bekliyorum. Hamroun ve Mathias'ın durumlarını bilmiyorum. Yedekte olacaklardır muhakkak.

evolution55

tomane örneğine bakarsak hazır gelen mathias belki ilk 11 çıkabilir.

SSKLA

Kazanmamız şart, 3-4 farklı kazanmamız daha şart. Şayet bu maçı 3-0, 4-0 falan kazanırsak herkese psikolojik üstünlük kurmuş olacağız, herkes yeni transferleri ile oluşan Samsunspor'dan korkacak. İnşallah istediğim gibi olur. Çünkü şu an herkesin umutları var, Yasin top oynamaya gelmedi, Gökhan bu sene çok kırmızı gördü problemli, Djedje para için oynuyor, devre arası çok transfer yapmak tehlikeli gibi. İnşallah sahada aslanlar gibi oynayıp korkularından doğan umutları da yok olur rakiplerin.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: SSKLA - 21 Ocak 2021, 09:29:13Kazanmamız şart, 3-4 farklı kazanmamız daha şart. Şayet bu maçı 3-0, 4-0 falan kazanırsak herkese psikolojik üstünlük kurmuş olacağız, herkes yeni transferleri ile oluşan Samsunspor'dan korkacak. İnşallah istediğim gibi olur. Çünkü şu an herkesin umutları var, Yasin top oynamaya gelmedi, Gökhan bu sene çok kırmızı gördü problemli, Djedje para için oynuyor, devre arası çok transfer yapmak tehlikeli gibi. İnşallah sahada aslanlar gibi oynayıp korkularından doğan umutları da yok olur rakiplerin.

Bizde oyle diyenlere b.kçu denir. Her seye b.k atarlar. Hicbiseyi begenmezler ama kendileri de bi b.k degildir :)

ask55

Ertugrul Saglam varken , başkanın da hocaya güveni tam iken kimse gelip papazlık yapamaz.
Tek eksiğimiz kaliteydi artık kadromuz kaliteli oldu.
Bundan sonra rakipler düşünsün.

evolution55

mathias için karantina falan deniyordu ama antremana çıkmış.

Sadece Samsunspor

Hadi artik baslasin maclar yeni transferleri izlemek istiyoruz :D