Dizi Film Tavsiyesi

Başlatan SSBiz Gençlik, 05 Aralık 2009, 11:12:38

« önceki - sonraki »

Burak

03 Ağustos 2012, 18:14:40 #240 Son düzenlenme: 03 Ağustos 2012, 18:19:49 Burak
İşler Güçler On numara 5 yıldız bir dizi uzun zaman sonra ilk defa bir diziyi saatini bekleyerek izledim. Zaten oyunculardan Sadi Celil Cengiz Çarşambalıymış ara sıra muhabbeti geçiyor sanırım ara sıra Leyla ile Mecnun'da da oynuyor . Gerçi dizide ki kardeşini pek tasvip etmesemde sonuçta absürd komedi
ama dizi muazzam

İşler güçler Ahmet Kural '' al o vlc player ı da oradan bagaja koy...''

Ahmet Kural'ın Taklitleri

İşler Güçler En Komik Sahne

Ayberk

o kız çarşambaya sağ salim girip tek parça halinde çıkamaz, milliyette 3. sayfa haberi olur abi :D

GökhanÇağlar

İşler Güçler süper bir dizi gerçekten.Leyla ile Mecnun tarzı biraz göndermeler fazla.Sadi Çarşambalı sık sık dile getiriyor dizide.Kız kardeş karakteri olmamış ama yakışmaz Çarşambalıya..

twitter

seksenler favorim.. leyla ile mecnun biraz kaybetti ben de o komikliği

Seksenler - Cenaze evi

bu da kraldır. çok gülmüştüm

samsunsporlu1994

Arkadaslar su Leyla ile Mecnunu izleyin muthisya bir de Seksenler 10 numara

cgr

Ollivanders

aaaaabbbooooooovvv :)))) İsmail abi büyüksün ya :))

ahmetsefa55

cgr

-Leyla geeaalmıçç :)
-Neaaamıççç :D

zevgar

hint filmi. hayatta herkesin kullanabileceği birkaç istisna hakkı vardır. hint filmi izlemem demeyin, izleyin.

3 idiots (2009): http://www.imdb.com/title/tt1187043/

cgr

dessperadodo

trt deki zengin kız fakir oglan diziside fenomeni oldugum leyla  mecnun formatında ve ben çok begendim tavsiye ederim.

emre

Alıntı yapılan: dessperadodo - 21 Eylül 2012, 13:18:10
trt deki zengin kız fakir oglan diziside fenomeni oldugum leyla  mecnun formatında ve ben çok begendim tavsiye ederim.

O Ufuk Özkan'ın oynadığı roller nedense bana hep itici geliyor. 5-10 dk izledim bana çok saçma bir dizi gibi geldi.

özkan

inadına o adamın oynadıgı filimleri izlemiyorum,gs için samsunspora sövmüş bir samsunludur kendisi bilmeyenler için  ;)

Tufan

şuanda belkide ülkedeki tek muhalif dizi Behzat Ç.'nin yeni sezonu bu akşam 23:00'de Star'da başlıyor.

Behzat Ç. 70.Bölüm Fragmanı