ZTK 3. TUR 2020/2021 | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 3 Muğlaspor

Başlatan ata55, 02 Kasım 2020, 14:59:57

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Arkadaşlar bence iyi oldu. Hem süper kadro mühendislerimiz(!) eksikleri gördü hemde Kupa zaten angarya idi, boşuna masraf yorgunluk. Kafamızda Sadece lig olur. Sonuna kadar zaten gidemezdik, hayırlısı.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Lusage - 05 Kasım 2020, 14:20:42Koskoca Samsunspor'da 1 tane sol bek var.
Hocam onun yorulmasını istememiş ondan elenmiştir.

Sol bek bütün dünyada sıkıntı hocam. Fifa 21'de bile sol bek yok :(
Bir daha dünyaya gelirsem tek hedefim iyi bir sol bek olmak.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 05 Kasım 2020, 13:19:04Bu Plumain kim yazmişti buraya.
Beşiktaş istiyormuşda biz elinden kapmışiz diye.
🤔🤔🤔

Twitter tayfa ve aveneleri :D
Yüksek ihtimalle bizim mühendisler yazdırmıştır :)

Sadece Samsunspor

Muglanin deplasman masraflarini bizim karsiladigimiz soyleniyor. Boyle bir guc var elinde ama aldigimiz plumain ve gyasi nin bosa para sacma transferi oldugunu gorduk. Kotu dedigim guido bile bunlardan iyi

Sol Açık

Dün maçı canlı izleyemeyeceğim diye telefonu vs kapattım akşam televizyonu geri sarıp, sonuçtan habersinz maçı izledim! Elbet hepiniz kadar üzgün ve kızgınım. Ama bizim takımımız aslında bu ve bu kaybeden takım ile (benzeri İstanbulspor maçıydı), çok daha sık karşılaştığımız kazanan takım arasında önemli bir fark var: Bu takım basit goller yiyor, zor atıyor. Kazanan takımımız ise zor atsa da çok çok zor yiyor!

İstanbulspor maçında Yalçın'ın bireysel hatalarından golleri yedik ve kaybettik. Bugün de aynısı oldu. Rakip 3-4 kez geldi, Yalçın, Ercan ve Furkan elbirliğiyle golleri yememize neden oldular ve kaybettik.

Yani Ertuğrul hocanın sistemi, disipline ve takım oyununa dayanıyor. Bu oyunu bir yerden kırarsa rakip dağılıyoruz. Ama rakibin bizi kırması cidden zor, yeter ki biz kendi ayağımıza sıkmayalım!

Bu takım büyük yıldızlara ihtiyaç duymadan yürüyor ve böyle şampiyon da olabilir. Ama bireysel hataya tahammülü olmayan bir oyunumuz var, bireysel hataların altından kalkamıyoruz. Temel sorunumuz bu ve oldukça önemli bir yapısal sorun...

oguz_5528

Ertuğrul Hoca bu maç ne amaçladı bilmiyorum ama yanlış bir dizilişti bana göre taraftar zaten transferlerin iyi olmadığından yakınıyor Yameogo sol bek başlıyor ? Enes gelecek vadeden diye lanse ediliyor hiç oynamadığı forvet arkasında başlatılıyor ? Gyasi ve Plumain biz nereye geldik havasında...bu oyuncular süper ligi düşünerek alınmış futbolcular ama mümkün değil devam edebilmek! Biz Türkiye'nin en iyi altyapısını oluşturmak istiyorsak o kadroda 4-5 altyapı futbolcusu olması gerekiyordu.İyiki elendik iyiki kadroda yedek denilen oyuncuların bi halta yaramadığını gördük