samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

doðan

Alıntı yapılan: spooks - 03 Ocak 2011, 12:13:56
Peşınede gölümu attm ama ;D

demekki iyi basamamışım ayağına :::::))

spooks

brigand

süleyman abi çok iyi bir profosyenel. maçın tamamen kopmasına engel oldu. kalede direktifler yağdırarak takımı motive etti. iyide kurtarıslar yaptı. iyi top oynadık, pozitif oynadık kazandık >l< doğan abinin maç içinde bana da etkisi oldu. bir pozisyonda yarı dalga gecerek psikolojik baskı yaptı ama bu dahada kamçıladıki kazandık  :D

Serkan

Ve Süleyman abi İSTANBUL'a transfer oldu (=

spooks

Maçın içinde doğan abının bı bakışları var bna dıorum bılmedn bsemı yaptm dıye sora uzaklaşıorum dırek :)

babasamsunlu

brigand

babasamsunlu

mehmet yılmaz

Düğün ne zaman?

Vay be, koskoca Gavaklı iç güveyi gitti he... :( :(  8) :P

babasamsunlu

haydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

vay kardeşim benim hiçde söylemiyor bize..

dur kel zenkeyi arayayımda haberi olsun :):)

Serkan

doðan

Alıntı yapılan: brigand55 - 03 Ocak 2011, 12:18:31
süleyman abi çok iyi bir profosyenel. maçın tamamen kopmasına engel oldu. kalede direktifler yağdırarak takımı motive etti. iyide kurtarıslar yaptı. iyi top oynadık, pozitif oynadık kazandık >l< doğan abinin maç içinde bana da etkisi oldu. bir pozisyonda yarı dalga gecerek psikolojik baskı yaptı ama bu dahada kamçıladıki kazandık  :D

demekki yanlış işlem yapmışım...

Alıntı yapılan: spooks - 03 Ocak 2011, 12:22:35
Maçın içinde doğan abının bı bakışları var bna dıorum bılmedn bsemı yaptm dıye sora uzaklaşıorum dırek :)

hadi len ... uydurmayın ...
ben neymişim beaa ...
ama süleymanı elime geçirmeyeyim ... derken istanbul a kaçmış kurtarmış... ;D ;D ;D ;D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2011, 12:32:52
Düğün ne zaman?

Vay be, koskoca Gavaklı iç güveyi gitti he... :( :(  8) :P

Biraz önce Sülü ile görüştüm..

Bu asılsız haberleri yapanları eşşekle kınadığını istanbula bir iş dolayısı ile geldiği işin olamsı için dua etmemizi söyledi..İşe girecek sanırım İstanbulda..

Asılsız haber yapanları burdan eşşekle kınamay devam ediyorum bende..  >:( >:( >:( >:(

celebi

la bu sülü benim teli bilerek açmıyor anlaşılan  :-X

babasamsunlu