SamsunSpor.Biz Reklam Cıkartması

Başlatan **KaR6**, 16 Nisan 2008, 17:36:59

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Çoğu arkadaşımız gün içinde yaşadığı, konusu SansunSporumuz olan olayları paylaşıyor ya bugun de ben bir olay yaşadım ki anlatmam gerektiğini düşündüm bir başlık içinde..

Bugun vize sonrası kafam dalgın, Harbiye de dolmustan inip evime yururken, yol ortasında duran dogal gaz sebekelerinden birinin üstünde bi afiş tarzı çıkartma gördüm. Ancak alışık olmadıgım bir çıkartmaydı.. Normalde bizans takımlarını görmeye alışık oldugumuz için İstanbul da gördüğüm renkler farklı ama içimi ısıtan cinstendi.. İçeriği ise aynen şöyle:

www.samsunspor.biz
SAMSUNSPOR TARAFTARLAR PLATFORMU
    BİZ SAMSUNSPOR'LUYUZ

ilk gördugum andaki heyecanımı ve şaşkınlığımı anlatamam sanırım.. ama biraz daha inceleyince aslında şaşırmama pek gerek olmadıgını anladım.. cunku en ustunde grup istanbul logosu vardı :)
Her kimin aklına geldiyse ve kim yapılmasına vesile olduysa kendi adıma sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum. Eğer o afişin resmini çekerken insanların bana bakışını görseydiniz neden bu kadar sevindiğimi daha iyi anlardınız. Bu duyguyu bana ve benim nezdimde Tüm SamsunSporlulara yaşatan herkesin ellerinden öpüyorum..

veis

grup istanbulun son bombasıda bu zaten istanbulda heryere stikır çakıyoruz.yani bizim yaptıgımız bi ürün.ben yolda arabayla geçerken heryere astım ahmet55 kardeşimde asıyor.giden gider kalan kalırcılar kapak olsun.

**KaR6**

bu kadar tesekkurum size zaten abicim, helal olsun:) yalnız benim eve bu kadar yaklasıp bana ugramamıssınız, darıldım walla  :) mumkunse ben de yapıştırmak isterim her yere  ;)

veis

şimdi onun net kırmızı beyazlarını yaptırıyoruz inşallah sizin sokagada asarken görüşürüz. :P

ahmet55

Mustafa kardeşim evini bilseydim gece özellikle uğrardım.Yol güzergahımdaki müsait yerlere yapıştırdım.

**KaR6**

buralara yolun düşerse mutlaka ugra Ahmet abicim, tel numaram var sen de, beraber de asarız:)

ahmet55

Mustafa kardeş Veis Abimin dediği gibi etiket bastırdığımızda gece operasyona tekrar çıkacağız.Bide etiketlerin yapıştırıldığı gece sprey ayarlayamadım.1 metre boyunda kartona özel yazılmış samsunspor  yazısı hazır.Karton üzerinden spreyi sıktınmı samsunspor yazısı duvarda net düzgün bi şekilde çıkıyor.bidahaki sefere inşallah.Şöyle bi durumdaha var.yapıştırılan etiketleri bigün sonra teftişe çıktım.bağzıları hemen sökülmüştü.haliyle samsunu seven var sevmeyen var.

**KaR6**

gece operasyonu he:) bi o kaldı Samsunspor için yapmadıgım, ona da varım bee :)) babam avukat olarak hizmet etmemi bekliyo hala ama ben daha taraftar olarak misyonumu tamamlamadım demek ki:) ooo o supermiş yaa, istiklal caddesine yazmak istiyorum ondan:) abicim takma sen, öyle bi yapıştırırız ki, kim gelse sökemez.. sökse de bi daha yapıştırırız..

veis

ahmet hafta sonuna 500 tane kırmızı beyaz agırlıklı hazır olucak ayaklarına saglık şimdiden  :P

ozkan17

ama şimdi olmuyoki veis abi sen orda yaptıklarını medya destegıyle anlatıyon ;D bizde burda reklamımızı yapiyoz demı ama arkamızda medya yok işde..saka biyana herkez bulundugu yerde takımımızın vede sitemizin reklamını yaparsa giderek büyürüz..

ahmet55

Veis Abi o konuyu telefonda görüşelim abi.Bastırdığımız etiketleri arkadaşlarımıza da dağıtalım semtlerine yapıştırırlar.Ben yine eksik kalan yakın semtlere yapıştırırım.

yönetici

Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederiz.

Hepimizi toplasak bir akıllı etmeyiz; hepimiz deliyiz :)

only55

Bence şu yeni yapılan ; mert ırmağının yanındaki plajın içine bulunan cafeyi görmenizi ve oraya da böyle bir yöntemle kırmızı beyaz yapmanızı isterim. Plajın içine yeni yapılan cafenin yolundaki çitler sarı laciwert.Her gördüğümde yazıklar olsun diyorum ama elden bişe gelmiyor... :-[

south_london

maço

ahmet su sprey olayına benı cagırmassan cok ayıp edersın :)