Muzaffer Önder vefat etti..

Başlatan bengülü, 01 Kasım 2005, 22:04:37

« önceki - sonraki »

bengülü

samsun eski belediye başkanını kaybetti muzaffer önder 72yaşında ankara ibnisina hastanesinde tedavi görüyordu hem samsunspor taraftarıydı hemde sevilen bir başkandı yarın bafranın kolay beldesinde toprağa verilecektir kendisine allah rahmet mekanı cennet olsun

Clint_Eastwood

Allah'tan rahmet diliyorum. İyi bir insandı.

kral55

Çok üzüldüm.Belediye şeçimlerini kaybedince kalp krizi geçirmişti.Muhtemelen kalple ilgili bir problemden hayatını kaybetti.Vagon kafe ve etraf çevre düzünlemeleri ile samsunu sahile yanaştırmıştı.Devamı olarakta sahil projesi gelişti.
Allah rahmet eylesin.

samsunsevdalısı

Lenf kanseri ile uzun süreden beri mücadele ediyordu ,ankarada kaldırıldığı hastande 2 günden beri yoğun bakımdaydı.
allah rahmet eylesin,samsun bir büyüğünü kaybetti...

kral55

timofte

Lenf kanserinin ne kadar acımasız bir hastalık olduğunu geçtiğimiz günlerde 38 yaşında bu hastalıktan ölen bir tanıdığımız dolayısıyla biliyorum.

Samsun'un bir dönemine damgasını vuran Muzaffer Önder'in tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.

samsunlu_gencler

yuce ALLAH gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Amsterdamli

Allah rahmet eylesin, Samsun´a yaptirdigi gobeklerden dolayi adi gobek Muzaffer diye gecerdi.

Fecr_55

mübarek bir ayda, bu mübarek günlerde vefat etti
Allah rahmet eylesin ve yakinlarina sabir versin...

Samsunlu

Allah Rahmet eylesin, Allah yakınlarına sabır versin

Rentboy

Eski belediye başkanı ve milletvekilimize Allahtan rahmet diliyorum...

Var mı Senden Öte

jean

onu biliyorum chp den baskandi allah rahmet eylesin

ugrasfaruk55

:arrow:  herkesin degeri ölünce anlaşılıyor...

piyanist

Cenazedeydim O Gün Gerçekten Samsun Büyük Bir Abisini Büyüğünü Kaybetti.7 sinden 70 ine Hemen Hemen Herkez Cenazedeydi.Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun