samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

cgr

Hakkımda atıp tutanları eşekle kınıyorum.tşk.ler saygılar   :( :peeh: :-\

##kdc##

Gareth Bale görünümlü kaleci getirtmişsin kardeşim, teşekkürler.

Her iki takımında kalesinde kaleci olunca maç daha bi zevkli oluyor.

Bir maçta iki tane kafayla aşırtma yiyen Oruçreis'i avlayan Emre'yi de alnının çatından öpüyorum.
Bir de Erdem abi'nin araya girip köşeye saldığı gol mükemmeldi.

orucreis

Zevkli ve guzel bi macti gercekten herkesin ayagina saglik...
Bu arada bardan yeni.ciktim kafa guzel  :deli: serkan hesap numaramı veriyorum ozelden ucretin geri kalanini atarsin oraya  ;D

orucreis

Alıntı yapılan: fındık - 07 Eylül 2014, 00:52:01
Maç Önü

Damarlarını kesseniz genç kanı akar Via Oruç Reis Ç. Bu devirde herşey para değilmiş en büyük örneği sergiledi bugün Teşekkürler 12 numara

Bu bir yanlis anlamadir resimde goruldugu gibi degerli esyalarimi gorevliyo teslim.ediyordum ben bunlar medya oyunudur  ;D :evet:

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Umut ÖZEN - 07 Eylül 2014, 01:05:14
Bugun ölumden döndüm resmen o cizgide gittim geldim 220 volt elektriğe kapildim rabbim cocuklarima bağisladi aksam da fotografdaki işik masallahi var yuzum gözükmüyor.

Gidip gelmene gerek yoktu Umut'um. Sadece kalsaydın yeterliydi :)
Yalnız dün muazzam bir nem vardı. Yaş farkı ortaya çıktı. Formaya 10 litre su dökülmüş gibiydi maçtan sonra.

beşnumara

Bizim de direkten dönen toplarımız oldu. Biz her zaman demiştik orta halli de olsa bi kalecimiz olursa yenilmeyiz diye. Kalecimizin olduğu maçlarda bizi zor yenersiniz sayın Morukgücü :D

beşnumara

Biz hep kalecisiz oynamıştık ama hatta sizi yine en son yendigimizde sizin kaleciniz yoktu. Ayikiyon mu :)

emre__ss

Kafa topuna çıkmayı bilmeyen kalecim olacağına hiç olmasın daha iyi  :peeh: (ama vuruşu yapan van pörsinin de hakkını yememek lazım  :) )

orucreis

Topu atabileceği en iyi noktaya atıp hamle şansı bırakmayan bal küpü forveti esefle kınıyorum  :peeh:

SSKLA

Alıntı yapılan: emre__ss - 08 Eylül 2014, 17:26:16
Kafa topuna çıkmayı bilmeyen kalecim olacağına hiç olmasın daha iyi  :peeh: (ama vuruşu yapan van pörsinin de hakkını yememek lazım  :) )

morukgücü ben oruçreis ten daha iyi kaleciyim beni alın takıma ( Gençlere verdikleri rüşvet için teşekkür ederim :) )

beşnumara

Yaa moruk abiler neden yazmıyorsunuz adınızı? Yoksa hala atlatamadiniz mi maçın psikolojisini :D Neyse ben sizin yerinize yazarım ;)
Listeyi yazıyorum
1- maraton
2- ?
3- cüno
4- Uğur T.
5- numara
6- fındık
7- sercan
8- Aykut
9- Terlikleriyle Emre
10- Serpico ( degerini bil bu numarayi sana verdim)
11- akyol
12- Süprüz kalecimiz
13- Dartagnan
14- kamuran abi
15- inanç
16- saçı var ama barthez :) oruç sen gelme gadeşim :D
17- olcay
18-umut özen

olcay

Ben bu haftasonu Ankara'ya gidiyorum TUS için. Gençlere başarılar.. 😄

##kdc##

1- maraton
2- ?
3- cüno
4- Uğur T.
5- numara
6- fındık
7- sercan
8- Aykut
9- Terlikleriyle Emre
10- Serpico ( degerini bil bu numarayi sana verdim)
11- umut özen
12- Süprüz kalecimiz
13- Dartagnan
14- kamuran abi
15- inanç
16- saçı var ama barthez Smiley oruç sen gelme gadeşim Cheesy

orucreis

Malesef gece vardiyasında olduğumdan bu hafta katılamayacağım  :( :(

Dartagnan

Ben kaleye gecmem beyler :)