18- Emmanuel Mazowa Nsumbu

Başlatan samsun 55, 04 Eylül 2012, 16:36:24

« önceki - sonraki »

elexir

Adam git gide kötü oynuyor 2 haftadır 1 tane doğru pas atmadı ikili mücadelelerde de iyi değil yazık 2 maç sabretsek aykut bu adamdan daha iyi  oynar..

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: uçarlı - 18 Aralık 2012, 17:42:05
fizik olarak tüm takım bitik.

hocam bu mesajın için demiyorum ama Besim hocayla alıp veremediğin bir şey mi var?mesajlarının üçte ikisinde oyuncuları neredeyse çok iyi görüp bütün faturayı Besim hocaya çıkartıyorsun.Hocanın bazı yanlışları oldu elbette ama bütün faturayı Besim hocaya kestin.Günah keçisi olarak hocayı ilan ettin resmen.Ayıptır günahtır valla.şu ruhsuzlara verdiğin desteğin onda birini hocaya vermemen çok tuhaf geliyor bana

teksas3455

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 19 Aralık 2012, 04:33:34
hocam bu mesajın için demiyorum ama Besim hocayla alıp veremediğin bir şey mi var?mesajlarının üçte ikisinde oyuncuları neredeyse çok iyi görüp bütün faturayı Besim hocaya çıkartıyorsun.Hocanın bazı yanlışları oldu elbette ama bütün faturayı Besim hocaya kestin.Günah keçisi olarak hocayı ilan ettin resmen.Ayıptır günahtır valla.şu ruhsuzlara verdiğin desteğin onda birini hocaya vermemen çok tuhaf geliyor bana

Mourinho gelse ile bu takıma birşey katamaz bence de oyuncular da bitiyor herşey.

burakbas

İyi bir yabancı bulunursa gidecek ilk futbolcu...

Sioux

Yollar ayrılmış nsumbuyla.
iyi bir yabancı golcü alırız inşallah yerine.

Kaya

Çok doğru bir karar..Tebrikler yönetim ve teknik kadroya  >l<

engiz

İyi başladı,umutluyduk ama üzerine koymek yerine geri gidince kapının önüne kondu.Doğru  karar...

seyf55

ya nsumbu diğer futbolcular kadar oynadımı herkes yazmıs kötü diye sadece o mu kötü çoğunluğu aynı

FaTiH_HaN

İlk oynadığı Rize maçından sonra bu sene ön libero pozisyonunda sıkıntı yaşamayız dedirtmişti sonradan inanılmaz bozdu kendini.

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 31 Aralık 2012, 01:53:23
İlk oynadığı Rize maçından sonra bu sene ön libero pozisyonunda sıkıntı yaşamayız dedirtmişti sonradan inanılmaz bozdu kendini.

Hayatinin macini oynamisdir rize macinda. Ondan sonrasi büyük bir hayalkirikligi.

samsunsporlu1994

Bu performansa sahip bir oyuncu Kocaelisporla Süper Ligde nasıl oynamış anlamakta zorluk çekiyorum. Gönderilmesi çok doğru bir karar.

lucarelli

İyi başlamıştı ama iyi devam edemedi. Büyük hayal kırıklığı yaşattı.

cgr

E şimdi bu adam kulüp bulamazsa ne olacak ?

hakan55

kocaelisporun galatasarayı samiyende 5-2 kazandığı maçta süper performans göstermiş. Hele 2. golde murat hacıoğluna attığı pas harika ama şimdi yanındaki adama pas atamıyor çok garip