20 - Şenol Demirci

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 01:03:07

« önceki - sonraki »

Ayberk

ekighoyla korner kullandık biz hacı, fink'i usta ayak yaptık :(

##kdc##

şenol dayı bu sene süpürür ortalığı merak etmeyin  :evet:

Cabbar Samsunspor

Kartepe Ziyaretimizde Şenol Çok Çekingen Duruyordu Oturuyordu Bi Köşede, Gittim Yanına Hoş Geldin Abi Dedim Başarılar Diledim, Sağol Kardeşim Dedi. Kendisinden Bu Sene Bir Hakan Bayraktar Performası Bekliyorum.

doðan

takımın yeni Fenomeni olur .. SAMSUN un öz çocuğu , hayırlı olsun camiamıza ..

babasamsunlu

güvetlendiği anda formayı kaptırmaz ;)

Kodalak

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 23 Ağustos 2012, 09:06:15
güvetlendiği anda formayı kaptırmaz ;)

dün akşam erhan hoca aks tv de ondan övgüyle bahsediyordu,spiker küçümsedi şenolu,ama hoca hayır hayır dedi güvetlensin ozaman bu takımın yıldız olcek dedi

oguz_5528

Şenol bizim için en önemli futbolcu olacak onun hızında forvete top taşıyacak topçu yoktu ilk maçta bence ,gittiği her takımda yıldız oldu Giresun ve Ordu'da kime sorsanız beğenir Şenolu bide Samsunda oynamak isteği artı yönlerinden biri

orhan

senden bu sene çok şey bekliyoruz.Kendine iyi bak formayı al bizi utandırma sana da bu yakışır.

doðan

Şenol un hırsı ve azmıne şahit oldum , SAMSUNSPOR taraftarını ve kendine güvenenleri mahçup etmeyeceğini söyledi , bize inanmak düşer hacı ...
güvvetlensin döktürecek bakın görün..

samsunsporlu1994

Tam olarak hazır olduğunda ilk 11'in değişmez isimlerinden biri olacaktır. Tecrübeli ve Samsunlu olması çok büyük avantaj bizim için.

Theofanis Gekas

ahmetsefa55

ne zaman hazır hale gelecek acaba ?

en azından 30 dakika oynayabılecek duruma gelse çok yararlı olur...

berusa55

Dünkü maçta ikinci yarı oldukça diriydi ve atakları geliştirmede ciddi etkili oldu. Top ayağına çok yakışıyor.

S.b.ç Çağrı

Şenol dün maçta çok iyiydi fakat bazen oyunda düştü bankasya maçlarında dakika 65 de girip bize maçı alıcak oyun stiline sahip.

minci

Bence daha hazır değil. Fizik gücü ve kondisyonu yetersiz. Ancak eksiklerini giderdiğinde çok işimize yarayacağı kesin. Şunu söylüyorum bu yılki en iyi transferlerimizden biri olacak.