18- Aristide Bance

Başlatan kaptan 55, 06 Eylül 2011, 10:01:07

« önceki - sonraki »

ErkÇay55

Şimdi videolarını izledim.gerçekten muhteşem bir forvet bizde çok gol atar.aradığımız forveti bulmuşuz.Samsunsporumuza hayırlı uğurlu olsun.

berusa55

brigand

mainz'de izlediğimiz performansı bile bize fazlasıyla yeterli olacaktır. hayırlı olsun  >l<

Atakumlu

hayırlı olsun takımımıza inşALLAH bu sene adından soz ettirir  :ok

sadece55

Resmi açıklama da geldi hadi hayırlı olsun...Çok iyi bir isimle anlaştığımızı düşünüyorum..Adnan Sezgin yaptı yapacağını

brigand

kalite olarak kumaş olarak kadromuzdaki en iyi forvet oldu. en azından bunu bilmek bile güzel. yeteneklerini daha önce izlemiştik. ama arada geçen o zamanda nasıl bir süreç geçirdi bilmiyoruz. en kısa sürede hazır olması gerekiyor. bu takımı ilerde tutacak adam lazım. bide sevindiğim diğer nokta galiba artık kafa topu alabileceğiz. zenkenin kıçını kıpırdatmadığı pozisyonlara sinirlenmeyi bırakmak biraz acı olacak galiba   :D

Lusage

Şükür sonunda bir SANTRAFOR aldık. Artık bundan sonra ipler Vlad'ın elinde. Tez zamanda hazır olur inşallah. Bance beni Martins den daha fazla heyecanlandırıyor.

Gorkem

bu adamın gelmesi çok iyi oldu,hayırlı olsun.

muzaffer4

şimşek forma çok yakışır aristideye

Burak

Ara transferde de Aruna Dindaneyi getirsin akraba akraba oynarlar :)

masbene

19 eylül doğum günüymüş, trabzon macında bir tezahürat yaparız bance ye :=)

Ahmeti

Artık taraftarın forma ismi belli oldu "BANCE"

Bance Samsunspor'umuza hayırlı olsun

cembaba

Takımımıza hayırlı olsun... Ban Ban Ban Trabzon'a koy... ;D

LisandroLopez

Süper ligi sallar mı dersiniz :)

masbene

nazar değdirmeyelim. gelsin bir terlesin alışsın takıma şehre. zira herkesin çok şey beklediği kesin