77- Bülent Kocabey

Başlatan davidsavage, 03 Eylül 2011, 15:22:39

« önceki - sonraki »

celebi

sadece55

Bülent bu kadroya her türlü girer.

brigand

karambolde yaptığı tık-tık süperdi. inşallah idmanlarda iyi çalışır.

Kaya

Takımın idmanlarda izlediğimize göre en hazır olmayan oyuncusu..Ts ye karşı gol atmaya çok yaklaştı..Zaten o gol gelseydi maçı kesin kazanırdık..Çalış çalış çalış sana ihtiyacımız var  .:.:.

mehmet yılmaz

Trabzon maçında ve Ordu maçında az süre almasına rağmen ceza alanı önü ve içinden çok kritik iki şut çıkardı. Biri az farkla auta gitti, öbürünü Ordu kalecisi çok iyi çıkardı. Sezon boyunca o şekilde birkaç golünü izleriz diye tahmin ediyorum. Faydalı olabilecek bir oyuncu.

feveran

bizim burda oturuyor yakından tanıma şansı buldum zayıf cok yan yana geldimi ufak kaldı yanımda allahım dılıyorum adama bakıyorum topcu olmus dıyorum

altunay

Alıntı yapılan: feveran - 29 Eylül 2011, 13:00:49
bizim burda oturuyor yakından tanıma şansı buldum zayıf cok yan yana geldimi ufak kaldı yanımda allahım dılıyorum adama bakıyorum topcu olmus dıyorum
borkonuta taşındı sanırsam:)

feveran

samuray

bence faydalı olacak bülent orta saha da çok alternatifli bi kadromuz olması iyidir çok sık maçlar sakatlıklar cezalılar ihtiyocımız var

twitter

celebi

feveran

bülent bu kadroda her zaman olur bende gıremez sandıydım ama benı yanılttı

55erhan55

takımın en iyilerindendi hocada iyi oynuyosun diye çıkardı.

##kdc##

çok istekliydin çok çalıştın helal olsun;

55.hakan

Gol pozisyonundaki hareketi hariç harikaydı Hakan Bayraktar'ın sağlamlığı vardı onda ama nasıl oyundan alındı anlamadım.Yazık