7- Ufuk Selim Teber

Başlatan Gökberk55, 01 Temmuz 2011, 13:55:45

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

buna başka bir kulüp bulması için talimat vermediler mi zaten?

Cheregi

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 09 Temmuz 2012, 11:55:13
buna başka bir kulüp bulması için talimat vermediler mi zaten?

İzin verenle işlem başlatanların birbirinden haberleri yok sanırm. Komutansız ordu bu kadar olur.

Shane_Falco

Karabük zaten transfer etmedi bunu deniyorlar adamı beğenirseler kamp sonunda imza attıracaklar bunu bile kabul ederek çıkmış antremanlara küfür eder gibi...

atalanta8

Selim'e bu şart zaten koymaz  adamlıkla alakası yok

Musti

Süper ligin kırmızı mavili ekibi Kardemir Karabükspor, Selim Teber'i 2 yıllığına renklerine bağladı.

http://www.klasspor.com/tr/haber/24942-Selim_Teber_Karabukte.html

Shane_Falco

Dilerim bundan sonra hiç bir işi rast gitmez...

ugrass

Beni ramazan ramazan sovdurtcek yaa

FaTiH_HaN

Adam 1 sene tatil yapıp 1 trilyondan fazla parayı alıpta gitti ya la, insanda az utanma olur, o para misli misli çıksın senden inşallah, topa ayağın değmedi be ayıptır.

Ollivanders

Aldıklarını söylüyorlar kardeşim . Abilerim daha net bilirler ama benim duyduğum 1.200 TL peşin aldığı. Bence almıştır da. Zenkenin 350 bin avro aldığı bir ortamda Spl de oynamış futbolcu patentiyle bu fiyata anlaşma yapmış olabilir. Bana uçuk gelmiyor.

SSKLA

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 05 Ağustos 2012, 01:05:05
O kadar para almamýþtýr beyler

Şu an klubün  1 milyon borcu varmış ;)

samuray

haram olsun aldığı paralar zıkkım olsun yani bir milyyon alacağına karşılıkmı verildi bonservisi ne oynadıda ne para alacağı var ulan bu transferleri yapan eski yönetim kim sorumluysa nalet olsun ya

Ayberk

küme düşünce serbest kalma maddesi vardı, bonservis alınamadığı gibi alacakları da sırtımızda yük olarak kaldı

maviay55

bizde 1 sene yatan tatil yapan şahıs Karabükte ilk maçta 11 de sahaya çıkıyor  >:( >:(

AhmetDenizci

Karabük A2 takımı ile maçlara çıkmaya başlamış.

Theofanis Gekas