55- Cenk İşler (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 18 Ağustos 2010, 23:23:16

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: Burak - 19 Ağustos 2010, 19:14:22
bana afiyet olsun git adamın arkasından o kadar salla sonra resim çektir forumda paylaş  ;D

olsun ben SAMSUNSPOR için laflarımıda yerim zaten o lafları çok sevdiğim bir futbolcu olması ve önünde samsunspor varken başka takımlarla isminin anılmasından dı
helal olsun iyi yakalamışsın noterde takip mi ediyorsunuz napıyosunuz  :D

celebi

LisandroLopez

Bugün idmandaydı gayet hevesli istekli ve mutlu görünüyordu.. Yuvana hoşgeldin CENK..

celebi

acaba cumartesi oynar mı

LisandroLopez

celebi

2. devre belki bence de hayırlısı

Burak

bence savaşla başlar bu maç 2. devre belki

atakumlu83

arkadaslar belkı bu hafta yenı transferler oynamayabılır cunku lısanslar daha cıkmadı

sercan5592

haftasonu cıkartcaz dıyolardı cıkartırlar daa

alperen

bence bi şekilde çıkartırlar.aksi taktirde aşırı tepki alırlar.ben kesinlikle takım sahaya çıktığında bi şokla karşılaşmak istemiyorum.

brigand

şimdi forma isterse golspor olsun:) :) 55 Cenk İşler alınırrrrrr

**KaR6**

1.5 aydır idman yapmıyo, 2 günde sahaya cıkacak hali yok, mersin maçıyla anca başlaması lazım..

mehmet yılmaz

Cenk'in yuvasına dönüşünün sembolki bazı tarafları da var aslında.

Birincisi işin özü; Samsunspor onun yuvası. Eşi ve çocukları zaten yıllardır Samsun'dalardı ve artık Cenk'in de bir şekilde dönmesi gerekiyordu.

İkincisi, üst düzey bir golcü Cenk. Serkan, Celil kuşağında yetiştirdiğimiz önemli bir altyapı ürünümüz ve bence son büyük futbolcumuz! ( Bundan sonra da gelecektir inşallah... )

Üçüncüsü, kimseye verilmeyen 55 numaranın ve yine pek kimsede hak ettiği gibi durmayan kaptanlık pazubandının sahibi geri gelmiştir.

Dördüncüsü, Cenk bizim o eski güzel günlerimizden bir hatıradır. Beşiktaş'ı İnönü'de onun golüyle yenmiştik mesela. İnter Toto'da Hamburg'a, Odense'ye goller atmıştı.

Bütün bunlar bir araya geldiğinde Cenk önemli bir faktör elbette.

edmontdante

Başlığın ilk mesajına ek olarak (yanlış hatırlamıyorsam) yarım sezon Romanya'da oynamıştı

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Akyol55 - 19 Ağustos 2010, 19:20:37
Cenk:Ula en mülayimi böyleyse babasamsunlu nasıldır kim bilir. Vaz mı geçsem aceeepp  :D :D

Alıntı yapılan: Erdinc - 19 Ağustos 2010, 19:26:28
Akan abinin de korkunç bir mizacı olsa da seviyoruz onu :)

:):)

Bunları biri okusa benle bırak arkadaşlık yapmayı tanışmak bile istemez..Halbuki ne mülayim adamım ben maç dışındki günlerde sizin haberiniz yok :):)