H. Hakan Hacıbektaşoğlu (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan birdost, 02 Eylül 2009, 23:56:23

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Belli bir oyun standardı var; futbol kumaşı iyi. Kendine güvenli ve oyuna hakim. Ancak daha da iyi olmalı.

ali ihsan

Murat'ın yükünü hafifletti.Oynadıkça çok daha iyi olacaktır bence.Dikine oynaması en büyük avantajımız.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 03 Ekim 2009, 11:06:13
Belli bir oyun standardı var; futbol kumaşı iyi. Kendine güvenli ve oyuna hakim. Ancak daha da iyi olmalı.

evet abi murata kupa maçında ara pasını sanırım hakan attı..ve bencede  çok şık bir pastı..kumaş var biraz daha oynadıkça sanırım daha fazla katkısı olacaktır...

Kaya

Hakan hala fiziki açıdan yeterli değil ve bana göre de ilk maçına göre formunda düşüş var inşallah bunu tersine çevirir ve ilk maçtaki görüntüsüne bürünür nitekim tam hazır olsa yapmak isteyipte yapamadığı hareketleri daha rahat yapacak daha faydalı olacaktır.

mehmet yılmaz

İyi gidiyor ve daha da iyi olacağına inanıyorum. Adanaspor taraftarının yazdıklarına göre karakter olarak da kaliteli bir insanmış.

Jnr.Serkan

bende okumuştum bi yazıda.yeteneği kısıtlı ama kanının son damlasına kadar savaşan bir oyuncu yazıyordu...formayı ıslatsında gerisi önemli deil

mehmet yılmaz

Yeteneğinin kısıtlı olduğunu düşünmüyorum. Mücadele gücü yüksek, ince de yapabiliyor. Hoca ile kişisel sorunları yüzünden ylardır top oynamamış geçen sezon, fizik-kondisyonu arttıkça daha da yükselecektir formu.

kaptan 55

murat'la uyumu gayet iyi,orta sahayı parsellediler,oyunu çok yönlü oynaması,kaleyi düşünüp vurması her zaman avantajları,devamlı oyuna konsantre,bazı zibidiler gibi kaçak güreşmiyo

transferin son gününde böyle futbolcu bulmak kolay iş değil,bulana getirene imza attırana helal olsun.

kuzey55

sakaryaya gitmişti lisans alamadıkları için bize geldi.en iyi transferlerden bitanesi gibi görünüyo.

55.hakan

eski takımına karşı oynayacak olması olumlu yönde etkiler,bazı yorumlardan okuyorum da adanasporlu taraftarlar onu çok arıyormuş

Yaman55

kuzey55

adanaspora karşı sempatisi var hatta baya ileri düzeyde.ama ben sahada bunu unutacağını düşünüyorum.daha da hırslı oynayacaktır

gozgoz yýlmaz

Cenk İşler de altyapımızdan yetişmiş, çok iyi bir Samsunsporluydu ama bize Adana, İstanbul, Erciyes, Antalya, Manisa, A.Gücü formalarıyla gollerini atmıştı hep. Hakan da delikanlı bir çocuk olarak topunu oynayacaktır kesinlikle.

SerhaT55

ben hakana inanıyorum qüzel oynuoyo we qıttıkce dahada ii oynucak ::)

mehmet yılmaz

Adana deplasmanından sonra Bucaspor deplasmanında da yükselmesi gerekirken düşen bir formu olan futbolcu...