Okan Karabulut (Karşıyaka'ya Transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:40:57

« önceki - sonraki »

Kaya

Eeeee kaleye ahmet geçti diye küsersen adam gibi çalışmazsan,yedek oturduğun maçlarda takımın en huzursuzu ve isteksizi olarak göze çarparsan eline geçen fırsatı da değerlendiremezsin...Hiç bir anlamda oynamaya hazır değil okan bitik vaziyette,seneye bu başlık silinir...

celebi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 22 Mart 2010, 00:27:36

Bırak lan bu işleri, günümüzün, maçımızın içine ettin, deve kadar boyun varmış ama deve kadar bile beynin yokmuş!  >:(

başlığın Okan Kovabulut olarak değiştirlmesini rica ediyorum.

Burak

Alıntı yapılan: lucarelli - 18 Mart 2010, 02:01:14
Ahmet Şahin'den kaleyi alamayacağının inşallah farkında değildir.

farkındaymış anlaşılan

kerem55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 22 Mart 2010, 00:41:47
Kova Yaşar dan sonra tribünlerin görüp görebileceği tek insan

LisandroLopez

Samsunspor kalesi kimlere kaldı , yazık vallahi yazık..

sadece55

Fecr_55

22 Mart 2010, 17:02:44 #81 Son düzenlenme: 22 Mart 2010, 17:04:49 Gurub-is Þems
Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 22 Mart 2010, 00:27:36

Ellerini yüzünden hic indirme bence, utancin tesellimiz olsun..!
Verdigin demeclerde de kurdugun cümlelere dikkat et, sahsen inanamadigin seyler söyleme..!

Güvenemiyoruz degil, Güvenmiyoruz..!

europe_55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 21 Mart 2010, 23:28:16
Allah im sana denecek bir soz bulamiyorum... Ayıp be ayıp madara ettın bızı be.

emre

okan benim olucak vuycam kırbaşı vuycam kırbaşı..  ;D  ;D  >:(

babasamsunlu

Ya böyle adamlara şans vereceğimize sıkıntılı zamanlarda alt yapıdan bi kaleci olsun kalede  en azından kendi içimzidenbiri yetişse yavaş yavaş..hatalı gol yediğinde derizki yetişirken olur böyle şeyler..
bunun gibi develer hayatlarında göremeyecekleri forma şansları böyle kullanmaya devam edecekler..

Emin abinin bir sözü vardı 20 ocakta söylediği..Ben 20 senedir  bir kaleci yetiştiremediler..alacan bi çocuğu sırf bunla uğraşsan şimdi sağlam bir kalecin olurdu diye...
Evet tamda kalecisni bulmuşsun işte..ver Ahmetin yanına  genç bi kaleci..yap ahmet le 5 yıllık sözleşme..yetişsin yanında arkadaş çok mu zor bu anlamıyorum...

emre

juventus un emektar kalecisi Chimenti, "Maçta yediğim gol beni çok sinirlendirdi. O hırsla maçın ardından kendimi soyunma odasına attım. Ancak sinirimi masadan çıkarmaya kalkınca, elimi kırdım" dedi.

yorumsuz

babasamsunlu

Alıntı yapılan: emre55 - 23 Mart 2010, 10:46:27
juventus un emektar kalecisi Chimenti, "Maçta yediğim gol beni çok sinirlendirdi. O hırsla maçın ardından kendimi soyunma odasına attım. Ancak sinirimi masadan çıkarmaya kalkınca, elimi kırdım" dedi.

yorumsuz

Yorumu şu..  Okan kendini as  :D :D :D :D :D

Tribün_ali

Yenilen 3 goldede hastası var bu adam malın önde gideni zamanında söledim ahmet şahin alınınca bundan yedekte olmaz diye ama herkez yok okan iyi kaleci falan diye tutturdu mal bu adam mal

**KaR6**

yaklaşık 3 gundur sakinleşeyim, su yediği golleri bi göreyim diye bekliyordum, gördüm,  dayanamıyorum;

sen kaleciysen var ya, ben tolstoy ile dostoyevski arasında gidip geliyorum!

mehmet yılmaz

Sen o golü özetten gördün -ki çekim berbat, Bizim tam gözümüzün önünde cereyan etti, öylece bakakaldık ve biz mahzun bir halde dururken ev sahibi tribünler gol sevinci yaşıyordu. O anı anlamışsındır zaten...