Muhsin Yıldırım

Başlatan _SoN_, 13 Ocak 2020, 16:32:10

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

İş yapardı, Hala Manisa maçında sakat sakat oynamasının sıkıntısını çekiyoruz. Okan Dernek gibi. Oda sakat hali ile Keçi maçında oynamış, daha da hayır etmemişti.

Umarım düzelir.

KocumVolkan

Sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedilmiş. Yolu açık olsun.

Sadece Samsunspor

Sıkıntısız bir oyuncu yolu açık olsun

AhmetDenizci

Muhsin Yildirim:
"Büyük Samsunspor taraftarlarına ve sevenlerine Bugün itibari ile Samsunspor ile olan sözleşmemi karşılıklı anlaşarak fesh etmiş bulunmaktayım her iki taraf içinde hayırlı olmasını temenni ederim Samsunspor'a şampiyonluk yolunda başarılar dilerim..."

eprianu

Bekleneni veremedi, bunu kabul ediyorum. Bu lig için yeterli bir oyuncu mu, o da muallak. Ancak Buğra'dan da kötü değildi. Buna anlam veremedim.

Karakteri düzgün bir futbolcuydu. Yolu bahtı açık olsun.

jean

Oynamayani yollicaksin bosa para vermenin anlami yok gecen sene isimize yaramisti

maço

Acaba sağ bekte de değerlendirilemez miydi ?

Ne Erhan ne de Caner yeterli malesef. Muhsin zaten sağ bek kökenli bildiğim kadarıyla .

Hocamızın bildiği var diyecez. Hayırlsı olsun adına.

ata55

Bir yılda 10 maç ancak oynayabilmiş. Çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum ancak katkısı hiç olmadı. Tutmak gereksizdi. İyi olmuş.

Elyesa

sansizliklar birakmadi pesini insallah istedigin yolda devam edersin basarilar kardesim

5trawberry

Bu adamı izleyip, faydalı olacağı noktasında fikir birliğine varan kadro mühendislerine plaket vermek lazım.