Tom Muyters

Başlatan sadece55, 01 Şubat 2017, 10:29:34

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Tom Muyters: Samsunspor taraftarı çok fanatik. Böyle bir duygulu taraftar daha önce hiç görmedim. Bunu yaşamak çok güzel bir şey. Çünkü ben geldiğimde takımın sıralaması belliydi. O halde iken bile taraftar takımı hiç bırakmadı. Bu takım şampiyonluğa oynadığı zaman taraftarların fanatikliğini düşünemiyorum. Türk yemeklerini çok beğendim. Türk mutfağı ve kültürü çok geniş. Samsun'da ilk pide yedim ve çok beğendim. Çok lezzetli. Samsun'un ve Türk mutfağında sevmediğim hiçbirşey yok.
Şanlıurfaspor maçı önemli bir maç bizim için. Arkadaşlarla bu maça iyi hazırlanıyoruz. Her hafta maçı kazanmak için maça çıkıyoruz. Biz iyi bir takımız. Birbirimize bağlıyız. Aramızda bir sorun yok. Bu maçtan da galip geleceğimize inanıyorum. Samsun'a 3 puanla dönmek istiyoruz.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 11 Mart 2017, 17:05:28
Saka mi yapiyorsunuz.
Adam 3 mactir gol yememis yan toplara saglam cikmis üstüne gelen bir topu sektirmemis ayagina hakim.
Ama auta giden toplara ziplamamis öyle mi  :D :D :D :D :D

Yani illa bi adama kulp takcaksiniz.

Baska söze gerek varmi.

fanatik samsunsporlu

Sadece Samsunspor

Guzel guzel boyle devam. Yalniz son dk batuhanin oraya atacagi belliydi o koseye yanasabilirdin

celebi

La golü yemeseydin iyiydi yaw

samsunsporlu1994

Taraftar Muyters'i çok seviyor,o da taraftarın büyüklüğünü her röportajında belirtiyor zaten. Gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak kadronun içinde mutlaka olmalı.

_samsunspor_

Manisa maçında kendisi adına küçük bir görsel şov tarzında hazırlık yapılsa açıkçası muyters için güzel bir sürpriz olur  ;D :P

tactician

yediği frikik golünde bariz bir hatası vardı.
Her ne kadar frikiği hakem uydursa da; baraj kurarken ve atış öncesi ilk hareketinde hata yaptı.
rakibin nasıl bir frikik atacağını anlamalıydı. Rakibin topu barajın üstünden barajın arkasına atacağı öngörüsü ile yan pastan önce attığı ilk sıçrayışını baraj arkasına doğru yaptı; düşüncesi barajın üstünden gelen topa daha yakın bir noktada olup planjon yapmaktı. Lakin batuhanın önüne atıldığında top barajın arkasında kaldı ve top görüş açısından çıktı. Rakipte o teknik kapasitede birisinin olmadığını anlamalıydı 90 dakika boyunca; ayrıca batuhan ın pozisyon almasından da durumu anlayabildirdi sanki.

ula adam bir gol yedidiye astım herifi; ama gerçekten ayakları, topu oyuna sokuşu ve her daim maçın içinde oluşu ile kesinlikle tam bizim takımın aradığı kaleci modeli. furkan bize sezonun ilk yarısında hiç puan alamamıştı; aksine alacağımız puanlara mani olmuştu. ondan sonra bu kaleci net biçimde taffarel etkisi yaptı.

özkan

O gol 2-0 ın rehaveti..Neyse iyi gidiyosun inşallah boyle devam edersin..

Sol Açık

İkinci yarı, Batuhan'ın sağ kanattan çizgiye yakın bir yerden kaleye vurduğu topu kolayca aldı. Batuhan'ın son 2 maçta "buradan vurulmaz" diye düşünen kalecilerin boşluk bıraktığı yerlere vurduğu topları bildiği çok belliydi. O andaki "yemezler genç" dercesine gülümsemesi çok manidardı.  :D

Oyunu bilen, maçtan hiç kopmayan, savunmanın parçası olan bir kaleci. Oyunu ilerde kurmak niyetindeki bizim gibi takımlar için çok önemli özellikler bunlar...

tactician

Alıntı yapılan: Sol Açık - 12 Nisan 2017, 12:48:40
İkinci yarı, Batuhan'ın sağ kanattan çizgiye yakın bir yerden kaleye vurduğu topu kolayca aldı. Batuhan'ın son 2 maçta "buradan vurulmaz" diye düşünen kalecilerin boşluk bıraktığı yerlere vurduğu topları bildiği çok belliydi. O andaki "yemezler genç" dercesine gülümsemesi çok manidardı.  :D

Oyunu bilen, maçtan hiç kopmayan, savunmanın parçası olan bir kaleci. Oyunu ilerde kurmak niyetindeki bizim gibi takımlar için çok önemli özellikler bunlar...

doğru, oradaki sırıtış benim de gözüme çarptı. Oradan bir şut bekliyormuş zaten; o anlam vardı gülüşünde.

samsun 55

2 golde de hatalisin

55.hakan

Kimi şişirsek bir zaman sonra patlıyor mutlaka.Aşırı özgüven de iyi değil bu gerçek.Bu maç nazar boncuğu olsun..

Levent ÖCAL

Kontra futbol oynayan bir takım karşısında bu kadar ilerde kalması doğru değildi, hoca uyarmalıydı bu konuda ama malesef manisa maçını okuyamayan hoca Tom'u da uyarmayı es geçmiş belli.

Bu maç nazarlığı olur inşallah.

yirmiuc

Tam bir armut. Cok agir kaliyor.